Masz pytanie?

Blokada do zaślepek rurociągów

  • Blokada do zaślepek rurociągów
    Blokada do zaślepek rurociągów

Blokada lockout do zaślepek rurociągów stanowi wyraźną fizyczną barierę, która zapobiega manipulowaniu przy zaślepkach rurociągu podczas jego konserwacji. Blokada lockout i kłódka, jeżeli zostaną użyte razem z odpowiednio zamontowaną zaślepką, zmniejszają ryzyko przypadkowego uwolnienia czynnika roboczego z rurociągu.

Blokada lockout do zaślepek rurociągów została zbadana przez UL pod kątem zgodności z normą ISO 80079-36:2016 dla przestrzeni zagrożonych wybuchem i mieści się w zakresie normy. Urządzenie to wykonane jest z odpornej stali nierdzewnej 304 z solidnymi prętami blokującymi z odlewanego aluminium i wykończeniem z poliestru malowanego proszkowo.

Dzięki trzem dostępnym rozmiarom blokada lockout do zaślepek rurociągów może być wykorzystana do najszerszego zakresu średnic rur od 13,2 mm do 1219,2 mm. Rozszerzane ramię urządzenia umożliwia użytkownikom zablokowanie nie jednego, lecz dwóch zestawów śrub, co dodatkowo zwiększa poziom bezpieczeństwa. Kłódkę na urządzeniu zamontować może do 4 pracowników.

Dostępne rozmiary blokady do zaślepek rurociągów:

Blokada do zaślepek rurociągów, mała, do rur o średnicy od 13 - 76 mm

Blokada do zaślepek rurociągów, średnia, do rur o średnicy od 76 - 355 mm 

Blokada do zaślepek rurociągów, duża, do rur o średnicy od 355 - 1219 mm

KUP TUTAJ

Galeria

Montaż blokady do zaślepek rurociągów

Montaż blokady do zaślepek rurociągów

Montaż blokady do zaślepek rurociągów

Montaż blokady do zaślepek rurociągów
 
  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Facebook