Masz pytanie?

O firmie

High-Tech Solutions Polska (obecnie HTS-POLSKA Strzyga Spółka Jawna) jest ekspertem w dziedzinie wdrażania systemów identyfikacji i zabezpieczeń w zakładach produkcyjnych.
Najważniejszym z nich jest system bezpieczeństwa pracy LOTO -  Lockout - Tagout przeznaczony dla służb utrzymania ruchu i BHP.

Kompleksowe rozwiązania w zakresie zabezpieczeń systemu Lock-out Tag-out, oznaczeń hal produkcyjnych, systemu etykietowania oraz kompleksowych oznaczeń elektrycznych i teleinformatycznych pozwalają nam budować trwałe relacje z naszymi klientami.

Oferowane przez nas systemy Lockout Tagout oparte są na produktach wielu światowych producentów, takich jak: Brady, MasterLock, IFAM. Dzięki czemu w naszej ofercie znajdziecie Państwo pełen przekrój dostępnych na rynku blokad.

Posiadamy  własny dział badania i rozwoju, dzięki czemu projektujemy dla naszych Klientów wiele indywidualnych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa, według indywidualnych potrzeb.

Siedziba naszej firmy znajduje się w okolicach Grójca. Posiadamy także regionalne biuro projektowo - handlowe w Warszawie oraz biuro handlowe w Nowym Sączu.

 • Historia firmy

  Firma HTS-Polska powstała na bazie wieloletnich doświadczeń grupy specjalistów zajmujących się systemami poprawy bezpieczeństwa w zakładach przemysłowych.

  Pracownicy naszej firmy zdobyli szeroką wiedzę praktyczną i teoretyczną w różnych dziedzinach przemysłu, instytucjach naukowych, ośrodkach akademickich i organizacjach skupiajacych specjalistów branżowych.

 • Nasza misja

  Naszą misją jest transfer najlepszych międzynarodowych standardów bezpieczeństwa w przemyśle do przedsiębiorstw w Polsce.

 • Referencje

  HTS-Polska jest partnerem znanych światowych marek w dziedzinie poprawy bezpieczeństwa w szczególności rozwiązań dla Utrzymania Ruchu i BHP.

  Nasi partnerzy doceniają naszą wiedzę i umiejętności, co w praktyce oznacza długofalową współpracę z najlepszymi i najbardziej wymagającymi firmami. Możemy się pochwalić współpracą z ponad 5000 firm i przedsiębiorstw.

  HTS-Polska posiada dużą praktykę w realizacji pełnych wdrożeń Systemów Lockout Tagout w różnych gałęziach przemysłu w Polsce i Europie dzięki czemu zapewniamy najlepszą fachową pomoc na każdym etapie prowadzonych przez nas projektów.

   

 • Dodaj link do:
 • facebook.com
Facebook