Masz pytanie?
Wizyt:
Dzisiaj: 110Wszystkich: 584256

Przywieszki ostrzegawcze Lockout - Tagi

 • Przywieszki ostrzegawcze Lockout Tagi
  Przywieszki ostrzegawcze Lockout Tagi

TAGI - Przywieszki ostrzegawcze Tagout pozwalają wskazać kto jest odpowiedzialny za umieszczenie blokady Lockout i kto jest upoważniony do jej zdjęcia lub dokonania zmian. Przywieszki wykonane są z elastycznego tworzywa odpornego na wodę, oleje i ekstremalne temperatury. Matowa powierzchnia pozwala na pisanie na niej długopisem, bądź pisakiem.

 

SPRAWDŹ OFERTĘ W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM: www.lockout-tagout.com.pl

 

 • TAG-HTS-Polska-przywieszka-Tag_Zolty.JPG

  Przywieszki ostrzegawcze Tagout w języku polskim TAGI

  Przywieszki ostrzegawcze Tagout pozwalają wskazać, kto jest odpowiedzialny za umieszczenie blokady Lockout i kto jest upoważniony do jej zdjęcia lub dokonania zmian. Przywieszki wykonane są z elastycznego tworzywa odpornego na wodę, oleje i ekstremalne temperatury. Matowa powierzchnia pozwala na pisanie na niej długopisem, bądź pisakiem.

 • Przywieszka ostrzegawcza Tagout

  Przywieszki ostrzegawcze Tagout w języku angielskim TAGI

  Przywieszki ostrzegawcze Tagout pozwalają wskazać kto jest odpowiedzialny za umieszczenie blokady Lockout i kto jest upoważniony do jej zdjęcia lub dokonania zmian. Przywieszki wykonane są z elastycznego tworzywa odpornego na wodę, oleje i ekstremalne temperatury. Matowa powierzchnia pozwala na pisanie na niej długopisem, bądź pisakiem.

 • Przywieszki ostrzegawcze Tagout TAGI na indywidualne zamówienie

  Przywieszki ostrzegawcze Tagout TAGI na indywidualne zamówienie

  Przywieszki dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Istnieje możliwość wykonania ich na specjalne zamówienie z nadrukiem według pomysłu zamawiającego.

 • Stacja Lockout Tagout na przywieszki

  Stacja Lockout Tagout na przywieszki

  Stacja Lockout Tagout na przywieszki wykonana jest z poliwęglanu o chropowatej strukturze. Pozwala utrzymać w porządku przywieszki. Kieszenie mają wymiary 146 x 76 mm.

 • Mini holder na przywieszki ostrzegawcze Lockout Tagout

  Mini holder na przywieszki ostrzegawcze Lockout Tagout

  Kompaktowy pojemnik na przywieszki ostrzegawcze wykonany jest z plastiku. Przeznaczony jest do przechowywania 50 przywieszek, 50 linek mocujących i pisaka. Wyposażony jest w samoprzylepne taśmy oraz śruby, co daje możliwość montowania go na różne sposoby.

 • Dodaj link do:
 • facebook.com
Facebook