Masz pytanie?

SYSTEM ETYKIETOWANIA DRUKARKI TERMOTRANSFEROWE

 • System etykietowania - drukarki Brady
  System etykietowania - drukarki Brady

System etykietowania oznaczania produktów i etykiety przemysłowe

Drukarki marki Brady to pełna linia drukarek, od urządzeń przenośnych po drukarki kolorowe o szerokich możliwościach i wysokiej rozdzielczości, które zaspokoją wszystkie potrzeby związane z identyfikacją wizualną przedsiębiorstw. Drukarki Brady wyróżnia wysoka jakość i prostota obsługi. Każda funkcja została zaprojektowana z myślą o niezawodnym, prostym i szybkim drukowaniu przy minimalnych nakładach. 

Druk wysokonakładowy wymaga wydajnej komercyjnej lub przemysłowej drukarki etykiet, która nie spowolni pracy. Brady oferuje pełną gamę komercyjnych i przemysłowych drukarek etykiet. Dzięki tym urządzeniom do drukowania etykiet można codziennie uzyskiwać wysoką wydajność drukowania. Te drukarki etykiet są przeznaczone do drukowania na szerokiej gamie materiałów przemysłowych, aby zapewnić długotrwałą identyfikację w każdym zastosowaniu i środowisku. Charakteryzują się wysoką jakością i trwałością nadruków termotransferowych lub atramentowych na różnych materiałach papier, winyl, poliester.

Etykieciarki Brady są wysokiej jakości urządzeniami do wykonywania trwałych oznaczeń przemysłowych, oznaczeń ewidencji środków trwałych, oznaczeń produktów, oznaczeń produktów na liniach produkcyjnych, oznaczeń próbek w laboratoriach, oznaczeń maszyn i wyposażenia, oznaczeń rurociągów, zaworów, oznaczeń substancji niebezpiecznych zgodnie z dyrektywą GHS, oznaczeń BHP i innych znaków wystepujących na halach produkcyjnych.

 

Znajdź drukarkę odpowiednią do Twoich potrzeb:

 • Drukarki przenośne etykieciarki - rozwiązania dla Służb Utrzymania Ruchu, elektryków, instalatorów, serwisów świadczących usługi w różnych miejscach
 • Drukarki stacjonarne - urządzenia peryferyjne kompatybilne z oprogramowaniem Brady Workstation, drukarki do tworzenia etykiet monokolorowych do oznaczeń przemysłowych, oznaczeń ewidencji środków trwałych, oznaczeń produktów, oznaczeń produktów na liniach produkcyjnych
 • Drukarki graficzne do kolorowych wydruków termotransferowych - druk znaków BHP, ogólnej identyfikacji obiekótów, oznaczeń rurociągów, 5S, Lean itp. 
 • Drukarki oznaczeń laboratoryjnych - druk na szerokiej gamie specjalistycznych etykiet do każdego zastosowania w laboratorium m.in. oznaczenia na probówki przechowywane w niskiej temperaturze, etykiety do identyfikacji szkiełek w procesie barwienia, trwałe etykiety na słomki, kolby, fiolki i inne artykuły szklane. 
 • Drukarki przenośne BRADY

  Drukarki przenośne etykieciarki

  Przenośne drukarki etykieciarki są wygodnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy muszą wykonać oznaczenia na miejscu pracy. Drukarki przenośne są idealnym rozwiązaniem dla Służb Utrzymania Ruchu, elektryków, instalatorów, serwisów świadczących usługi w różnych miejscach. Możliwe jest oznaczenie każdego elementu w dowolnym miejscu.

  Oferujemy wysokiej klasy drukarki marki BRADY o termotranferowej technologii druku oraz kilkaset rodzajów materiałów eksploatacyjnych do wielu zastosowań.

 • Brady-drukarki-biurkowe-stacjonarne-etykiet.jpg

  Drukarki etykieciarki stacjonarne

  Stacjonarne drukarki etykiet etykieciarki są idealnym rozwiązaniem dla zastosowań w przemyśle.

  Dzięki technologii druku termotransferowego możliwe jest uzyskanie niezwykłej prędkości wydruku przy zachowaniu wysokiej jakości, powtarzalności i czytelności etykiet. Druk termotransferowy pozsotaje czytelny przez wiele lat.

   

 • Brady-drukarki-graficzne-oznaczen-przemyslowych.JPG

  Drukarki graficzne BHP

  Drukarki wielokolorwe do oznaczeń BHP i innych oznaczeń bezpieczeństwa i oznaczeń maszyn czy też hali produkcyjnej pozwalają na wydruk indywidualnych ozaczeń w jednostkowych ilościach. Jest to idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy potrzebują wykonać niestandardowe oznaczenia czy też znaki w wielu językach.

  Dostępne drukarki termotransferowe oraz atramentowe. 

 • Drukarki-do-zastosowan-laboratoryjnych-brady.JPG

  Drukarki oznaczeń laboratoryjnych

  Oznaczenia probówek, płytek, szalek, filek, butelek z substancjami chemicznymi muszą być trwałe, odporne i czytelne przez długi czas. Informacje wypisywane ręcznie trudno odczytać, po pewnym czasie oraz pod wpływem środków chemicznych atrament blaknie.

  Termotransferowe drukarki etykiet to idealne rozwiązanie do znakowania próbek w ekstremalnym laboratoryjnym środowisku. W zależności od potrzeb oferujemy drukarki wraz z szeroką gamą materiałów dosotsowanych do eksploatacji w różnych warunkach np. odpornych na proces mrożenia kriogenicznego, przechowywanie i sterylizację (autoklaw, promieniowanie gamma, promieniowanie UV.

 • Brady-oprogramowanie-workstation-sklep.png

  Oprogramowanie do drukarek Brady

  Firma Brady oferuje rozbudowane pakiety oprogramowania współpacujące z wszystkimi modelami drukarek Brady. Wydajne i elastyczne oprogramowanie do generowania etykiet i oznakowania firmy Brady oferuje różnorodne funkcje, technologie drukowania i systemy operacyjne, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na identyfikację.

  Brady oferuje oprogramowanie do różnych zastosowań:

  Oprogramowanie do etykiet przewodów i kabli
  Oprogramowanie do identyfikacji produktów
  Oprogramowanie do przemysłowych znaków i etykiet bezpieczeństwa
  Oprogramowanie do rozwiązań do skanowania
  Oprogramowanie do etykiet laboratoryjnych
  Oprogramowanie do automatyzacji drukowania etykiet
  Oprogramowanie do drukowania szablonów etykiet
  Oprogramowanie do niebezpiecznych substancji chemicznych
  Oprogramowanie do procedur i przywieszek stosowanych w systemie Lockout/Tagout

 • Dodaj link do:
 • facebook.com
Facebook