Masz pytanie?

SYSTEM ETYKIETOWANIA DRUKARKI TERMOTRANSFEROWE

 • System etykietowania drukarka termotransferowa Brady
  System etykietowania drukarka termotransferowa Brady

System etykietowania oznaczania produktów etykiety przemysłowe.

Termotransferowe drukarki etykiet etykieciarki są wysokiej jakości urządzeniami do wykonywania trwałych oznaczeń przemysłowych, oznaczeń ewidencji środków trwałych, oznaczeń produktów, oznaczeń BHP i innych znaków wystepujących na halach produkcyjnych. Modele dostępnych drukarek mogą być urządzeniami stacjonarnymi lub przenośnymi.

 

Drukarki termotransferowe charakteryzują się wysoką jakością i trwałością nadruków termotransferowych na różnych materiałach papier, winyl, poliester.

 

Etykieciarki i drukarki termotransferowe wykorzystywana są do oznaczeń produktów na liniach produkcyjnych, oznaczeń próbek w laboratoriach, oznaczeń maszyn i wyposażenia, oznaczeń rurociągów, zaworów, znaków BHP, oznaczeń substancji niebezpiecznych zgodnie z dyrektywą GHS i wielu innych.

 

Drukarki można podzielić na drukarki

 • Przenośne etykieciarki drukarki oznaczeń Brady

  Drukarki przenośne etykieciarki

  Przenośne drukarki etykieciarki są wygodnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy muszą wykonać oznaczenia na miejscu pracy. Drukarki przenośne są idealnym rozwiązaniem dla Służb Utrzymania Ruchu, elektryków, instalatorów, serwisów świadczących usługi w różnych miejscach. Możliwe jest oznaczenie każdego elementu w dowolnym miejscu.

  Oferujemy wysokiej klasy drukarki o termotranferowej technologii druku oraz kilkadziesiąt rodzajów materaiłów eksploatacyjnych do wielu zastosowań.

 • Brady drukarki etykieciarki termotransferowe

  Drukarki etykieciarki stacjonarne

  Stacjonarne drukarki etykiet etykieciarki są idealnym rozwiązaniem dla zastosowań w przemyśle.

  Dzięki technologii druku termotransferowego możliwe jest uzyskanie niezwykłej prędkości wydruku przy zachowaniu wysokiej jakości, powtarzalności i czytelności etykiet. Druk termotransferowy pozsotaje czytelny przez wiele lat.

 • Drukarki znaków BHP oznaczeń kolorowych samoprzylepnych

  Drukarki graficzne BHP

  Drukarki wielokolorwe do oznaczeń BHP i innych oznaczeń bezpieczeństwa i oznaczeń maszyn czy też hali produkcyjnej pozwalają na wydruk indywidualnych ozaczeń w jednostkowych ilościach. Jest to idealne rozwiązanie dla uzytkowników, którzy potrzebują wykonać niestandardowe oznaczenia czy też znaki w wielu językach.

 • Drukarka do etykiet laboratoryjnych

  Drukarki oznaczeń laboratoryjnych

  Oznaczenia probówek, płytek, szalek, filek, butelek z substancjami chemicznymi muszą być trwałe, odporne i czytelne przez długi czas. Informacje wypisywane ręcznie trudno odczytać, po pewnym czasie oraz pod wpływem środków chemicznych atrament blaknie.

  Termotransferowe drukarki etykiet to idealne rozwiązanie do znakowania próbek w ekstremalnym laboratoryjnym środowisku. W zależności od potrzeb oferujemy drukarki wraz z szeroką gamą materiałów dosotsowanych do eksploatacji w różnych warunkach np. odpornych na proces mrożenia kriogenicznego, przechowywanie i sterylizację (autoklaw, promieniowanie gamma, promieniowanie UV.

 • Oprogramowanie do drukarek Brady

  MarkWare - oprogramowanie, które wraz z urządzeniami Brady jest stosowane do tworzenia oznakowania.

  LabelMark - program służący do przygotowania, tworzenie i druku oznaczeń Brady, opracowany specjalnie ze względu na potrzeby znaków przemysłowych.

   

  CodeSoft - program do projektowania i wydruku etykiet. Posiada możliwości generowania wielu rodzajów kodów kreskowych, a także kodów dwuwymiarowych.

  BradySoft - oprogramowanie specjalnie stworzone do identyfikacji produktów i aplikacji śledzenia partii produkcyjnych w różnych gałęziach przemysłu.

 • Dodaj link do:
 • facebook.com
Facebook