Masz pytanie?

ROZWIĄZANIA DLA UTRZYMANIA RUCHU

 • Oznaczenia ewidencji maszyn

  Oznaczenia ewidencji maszyn

  Proponowane przez nas oznaczenia pozwalają na ewidencjonowanie maszyn, urządzeń i narzędzi. Na nalepkach można umieścić numery ewidencyjne danego sprzętu, nazwę, kod kreskowy i inne dane.

 • Opisy maszyn

  Opisy maszyn

  Opisywanie maszyn stanie się dużo łatwiejsze z proponowanymi przez nas nalepkami. Można na nich umieścić nazwę maszyny, jej parametry oraz inne dane, a także ostrzeżenia, zakazy, opisy sposobu postępowania. Ponadto dzięki nim można oznaczać przyciski, przełączniki, kontrolki itp.

 • Opisy rozdzielni i szaf elektrycznych

  Opisy rozdzielni i szaf elektrycznych

  W opisywaniu rozdzielni i szaf elektrycznych z pewnością pomocne okażą się nalepki z nadrukiem opisującym kable, wtyki itp.

 • Ewidencja narzędzi

  Ewidencja narzędzi

  Nalepki do ewidencji narzędzi zawierające np. numery ewidencyjne, nazwę, kod kreskowy i inne dane ułatwią identyfikację sprzętu oraz jego inwentaryzację.

 • Ewidencja przeglądów naklejki z oznaczeniem dat

  Ewidencja przeglądów i napraw

  Rozwiązania dla Służb Utrzynania Ruchu do oznaczania dat przeglądów, inspekcji, ewidencji maszyn i oznaczeń urządzeń.

  Ewidencja przeglądów z zastosowaniem naklejek z oznaczeniem dat pozwala w łatwy i szybki sposób przeprowadzić kontrolę terminów okresowych przeglądów, remontów maszyn i instalacji.

  Poniżej znajdują się przykładowe oznaczenia naklejek kontrolnych do oznaczania daty kontroli, przeglądu czy wzorcowania maszyn, narzędzi i innego wyposażenia.

  Oznaczenia kontroli terminów mogą występować w 3 wariantach:

  - Oznaczenia ulegające uszkodzeniu przy próbie odklejenia

  - Elastyczne oznaczenia dopasowujące się do powierzchni

  - Standardowe oznaczenia uniwersalnego zastosowania HTSP

  Poszczególne rodzaje naklejek inspekcyjnych z datami znajdują się na podstronach poszczególnych produktów.

 • Naklejki gwarancyjne

  Naklejki gwarancyjne

  Posiadamy w ofercie naklejki gwarancyjne, które przy próbie odklejenia ulegają zniszczeniu, bądź poddawane wpływowi wysokiej temperatury lub innych niedozwolonych czynników zmieniają wygląd. Na nalepce może znaleźć się nazwa serwisu, ostrzeżenie, data obowiązywania gwarancji, kod kreskowy itp.

 • Trwałe oznaczenia zewnętrzne

  Trwałe oznaczenia zewnętrzne

  Drukarki termotransferowe pozwalają wykonać trwałe i wysokiej jakości oznaczenia dla każdego zakładu przemysłowego. Naklejki i oznaczenia przemysłowe mogą być stosowane zarówno wewnątrz i na zewnatrz budynków. Wytrzymałość materiałów Brady to minimum 5 lat.

 • Tabliczki znamionowe

  Tabliczki znamionowe

   

  Każda maszyna powinna posiadać tabliczkę znamionową. Oferujemy bardzo trwałe tabliczki znamionowe na których mogą znaleźć się nazwa, logo, dane znamionowe, kod kreskowy itp.

 • Drukarki przenośne BRADY

  Przenośne drukarki serwisowe

  Przenośne drukarki etykieciarki są wygodnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy muszą wykonać oznaczenia na miejscu pracy. Drukarki przenośne są idealnym rozwiązaniem dla Służb Utrzymania Ruchu, elektryków, instalatorów, serwisów świadczących usługi w różnych miejscach. Możliwe jest oznaczenie każdego elementu w dowolnym miejscu.

  Oferujemy wysokiej klasy drukarki marki BRADY o termotranferowej technologii druku oraz kilkaset rodzajów materiałów eksploatacyjnych do wielu zastosowań.

 • Dodaj link do:
 • facebook.com
Facebook