Masz pytanie?

TAŚMY OSTRZEGAWCZE BHP

 • Wytrzymałe taśmy ostrzegawcze bhp brady toughstripe
  Wytrzymałe taśmy ostrzegawcze bhp brady toughstripe
 • Mocna taśma ostrzegawcza bhp brady toughstripe sklep
  Mocna taśma ostrzegawcza bhp brady toughstripe sklep
 • Tasma podłogowa ostrzegawcza bhp samoprzylepna
  Tasma podłogowa ostrzegawcza bhp samoprzylepna
 • Bardzo trwała taśma ostrzegawcza do oznaczeń BHP
  Bardzo trwała taśma ostrzegawcza do oznaczeń BHP

Taśmy ostrzegawcze BHP do oznaczeń stref i ciągów komunikacyjnych

Taśmy oznaczeniowe do znakowania ciągów komunikacyjnych stosowane są jako podstawowe i ekonomiczne rozwiązanie do oznaczania hal produkcyjnych, maszyn, urządzeń. Taśmy do oznaczeń podłogowych samoprzylepne występują w wariancie matowym (matowe taśmy podłogowe BHP) oraz błyszczącym (błyszczące bardzo wytrzymałe taśmy do oznaczeń podłogowych). Dodatkowym wariantem taśm oznaczeń BHP są samoprzylepne taśmy antypoślizgowe. Kolejnym wariantem ostrzegawczych taśm BHP są samoprzylepne taśmy dwu kolorowe: samoprzylepna taśma ostrzegawcza BHP żółto-czarna, samoprzylepna taśma ostrzegawcza BHP czerwono-biała oraz samoprzylepna taśma ostrzegawcza BHP biało-czarna.

Taśmy ostrzegawcze - zastosowanie

Taśmy samoprzylepne na posadzekę - oznaczenia hal produkcyjnych, magazynów

Ostrzegawcze taśmy oznaczeń BHP mogą być stosowane jako oznaczenia podłogowe na gładkich posadzkach, ścianach, elementach konstrukcyjnych maszyn i np. wystających elementów urządzeń. Taśmy BHP do znakowania poziomego i pionowego mają zastosowanie także do wyznaczania ciągów i szlaków komunikacyjnych w halach magazynowych, warsztatach, korytarzach, obiektach użyteczności publicznej.

Taśmy ostrzegawcze BHP produkowane są z 3 wariantów tworzyw sztucznych: PVC, winyl, i poliester.

Standardowe taśmy ostrzegawcze z PVC do oznaczeń stref i ciągów komunikacyjnych wykonane są z PVC. Jest to wariant podstawowy samoprzylepnych taśm oznaczeniowych, który dedykowany jest do oznaczeń hal produkcyjnych i obiektów przemysłowych o niewielkim natężeniu użytkowania oraz do oznaczeń pionowych. Kliknij i przejdź do standardowych taśm ostrzegawczych...

Wzmacniane taśmy ostrzegawcze o podwyższonej wytrzymałości dla hal produkcyjnych, gdzie oznaczenia BHP taśmami ostrzegawczymi narażone są na średnie i wysokie obciążenie użytkowaniem zalecane są mocniejsze samoprzylepne taśmy winylowe do oznaczeń BHP. Winylowe samoprzylepne taśmy ostrzegawcze BHP są bardziej wytrzymałe przy znacznym obciążeniu i po tych taśmach ostrzegawczych można prowadzić znaczny ruch pieszy i ruch wózków widłowych. Kliknij i przejdź do wzmacnianych taśm ostrzegawczych BHP...

Najbardziej wytrzymałe taśmy ostrzegawcze Brady Toughstripe do hal produkcyjnych, ciągów komunikacyjnych, wyznaczania stref magazynowych są taśmy BHP z poliestru. Taśmy ostrzegawcze BHP z poliestru Brady Toughstripe są najmocniejszym na rynku rozwiązaniem do oznaczeń podłogowych ciągów komunikacyjnych. Taśmy ostrzegawcze Brady Toughstripe do oznaczeń BHP z poliestru są odporne na zrywanie np. przez koła wózków widłowych oraz mogą być użytkowane w miejscach o znacznym obciążeniu ruchu. Kliknij i przejdź do najmocniejszych taśm ostrzegawczych BHP...

 

Hurtownia sprzętu Lockout


Taśmy ostrzegawcze samoprzylepne do oznaczeń BHP - wymiary i kolory

 

Wszystkie taśmy ostrzegawcze BHP do wyznaczania ciągów komunikacyjnych występują w różnych kolorach i szerokościach:

Czerwona taśma ostrzegawcza BHP 50 mm, 75 mm, 100 mm

Żółta taśma ostrzegawcza BHP 50 mm, 75 mm, 100 mm

Zielona taśma ostrzegawcza BHP 50 mm, 75 mm, 100 mm

Niebieska taśma ostrzegawcza BHP 50 mm, 75 mm, 100 mm

Biała taśma ostrzegawcza BHP 50 mm, 75 mm, 100 mm

Szara taśma ostrzegawcza BHP 50 mm, 75 mm, 100 mm

Czarna taśma ostrzegawcza BHP 50 mm, 75 mm, 100 mm

Żółto-czarna taśma ostrzegawcza BHP 50 mm, 75 mm, 100 mm

Biało-czerwona taśma ostrzegawcza BHP 50 mm, 75 mm, 100 mm

Czarno-biała taśma ostrzegawcza BHP 50 mm, 75 mm, 100 mm

 


Taśma do oznaczeń podłogowych - Zapraszamy do zakupu w sklepie

Stosowanie taśm do oznaczeń podłogowych w magazynach i halach produkcyjnych jest bardzo ważne i może mieć wiele korzyści. Przede wszystkim, taśmy te służą do oznaczania stref bezpieczeństwa, takich jak drogi ewakuacyjne, miejsca do pracy, miejsca składowania, czy strefy z ograniczonym dostępem. Dzięki temu, osoby pracujące w magazynie czy hali produkcyjnej mają łatwiejszy dostęp do informacji na temat wyznaczonych stref, co zwiększa poziom bezpieczeństwa w miejscu pracy.
Ponadto, taśmy do oznaczeń podłogowych ułatwiają organizację przestrzeni, pozwalając na wyznaczenie określonych stref i dróg komunikacyjnych. Dzięki temu, pracownicy mogą szybciej i sprawniej poruszać się po magazynie czy hali produkcyjnej, co przekłada się na większą efektywność pracy.

 

 

 

Taśmy samoprzylepne na posadzkę

Taśmy ostrzegawcze BHP do znakowania posadzek, ścian i wystających elementów posiadają stabilny klej nie powodujący korozji o bardzo dobrej przyczepności do różnego typu podłoża. Po taśmach ostrzegawczych do oznaczeń BHP można  chodzić i użytkować wózki widłowe bezpośrednio po naklejeniu wytrzymałej taśmy ostrzegawczej BHP. Taśma ostrzegawcza podłogowa jest wodoodporna, odporna za chemikalia, ścieranie, oleje i środki czystości. Wykorzystując oznaczeniowe taśmy ostrzegawcze BHP można w sposób  ergonomiczny wykonać oznakowanie kolorami stref na halach produkcyjnych i magazynach.

Zastosowanie samoprzylepnych ostrzegawczych taśm do oznaczeń ciągów komunikacyjnych

Taśmy ostrzegawcze oznaczeń BHP i ciągów komunikacyjnych do znakowania i wyklejania podłóg oraz ścian do zastosowań przemysłowych są alternatywą do malowania linii komunikacyjnych farbą. Taśmami podłogowymi i ostrzegawczymi wyznaczane są  szlaki i ciągi komunikacyjne, stanowiska pracy, przestrzenie wokół maszyny lub urządzeń, miejsca niebezpieczne, miejsca o ograniczonej wysokości lub szerokości lub wystające elementy konstrukcyjne maszyn czy budynków. Taśmy ostrzegawcze BHP należy także używać do znakowania miejsc ze sprzętem p.poż (gaśniczym), wytyczania dróg ewakuacyjnych, miejsca zbiórki czy też miejsca pierwszej pomocy przedmedycznej.

Galeria

bialo-czerwona-tasma-ostrzegawcza-z-mocnym-klejem

bialo-czerwona-tasma-ostrzegawcza-z-mocnym-klejem

ostrzegawcza-tasma-bhp-producent-bhp

ostrzegawcza-tasma-bhp-producent-bhp

mocna-tasma-ostrzegawcza-producent-sklep-tasma-bhp

mocna-tasma-ostrzegawcza-producent-sklep-tasma-bhp

producent-tasmy-ostrzegawczej-bhp-sklep-hurtownia

producent-tasmy-ostrzegawczej-bhp-sklep-hurtownia

producent-tasmy-oznaczeniowej-bhp-z-mocnym-klejem

producent-tasmy-oznaczeniowej-bhp-z-mocnym-klejem

sklep-tasma-ostrzegawcza-bhp-przemyslowa-profesjonalna

sklep-tasma-ostrzegawcza-bhp-przemyslowa-profesjonalna

tasma-do-oznaczen-bhp-wewnetrzna-trwala-kolor

tasma-do-oznaczen-bhp-wewnetrzna-trwala-kolor

tasma-do-oznaczen-podlog-ciagow-komunikacyjnych-producent

tasma-do-oznaczen-podlog-ciagow-komunikacyjnych-producent

tasma-do-wyznaczania-stref-w-magazynie-odporna-na-wozki

tasma-do-wyznaczania-stref-w-magazynie-odporna-na-wozki

tasma-ostrzegawcza-z-mocnym-klejem-producent

tasma-ostrzegawcza-z-mocnym-klejem-producent

tasma-ostrzegawcza-bardzo-trwala-sklep-producent-tasm-bhp

tasma-ostrzegawcza-bardzo-trwala-sklep-producent-tasm-bhp

trwala-tasma-ostrzegawcza-producent-sklep-tasma-podlogowa

trwala-tasma-ostrzegawcza-producent-sklep-tasma-podlogowa

trwala-tasma-podlogowa-producent-sklep-oznaczenia-podlogowe

trwala-tasma-podlogowa-producent-sklep-oznaczenia-podlogowe

tsma-bhp-oznaczen-podlogowych-mocny-klej-producent

tsma-bhp-oznaczen-podlogowych-mocny-klej-producent

wytrzymala-tasma-oznaczen-bhp-ostrzegawcza-tasma-bhp-producent

wytrzymala-tasma-oznaczen-bhp-ostrzegawcza-tasma-bhp-producent
 • zielona-tasma-ostrzegawcza-bhp-producent-tasm-bhp

  Ostrzegawcze taśmy BHP standardowe

  Standardowe taśmy ostrzegawcze do oznaczeń stref i ciągów komunikacyjnych wykonane są z PVC. Jest to wariant podstawowy samoprzylepnych taśm oznaczeniowych, który dedykowany jest do oznaczeń hal produkcyjnych i obiektów przemysłowych o niewielkim natężeniu użytkowania oraz do oznaczeń pionowych.

 • Taśmy ostrzegawcze BHP do wyznaczania stref

  Wzmocnione taśmy ostrzegawcze BHP

  Wzmocnione taśmy ostrzegawcze BHP dedykowane sa do zastosowań w miejscach o średnim i dużym obciążeniu ruchem pieszym i kołowym.

 • brady_polska_toughstripe_sklep

  Taśmy ostrzegawcze Brady Toughstripe

  Najbardziej wytrzymałe taśmy ostrzegawcze do hal produkcyjnych, ciągów komunikacyjnych, wyznaczania stref magazynowych są taśmy BHP z poliestru Brady. Taśmy ostrzegawcze BHP z poliestru są najmocniejszym na rynku rozwiązaniem do oznaczeń podłogowych ciągów komunikacyjnych. Taśmy ostrzegawcze do oznaczeń BHP z poliestru są odporne na zrywanie np. przez koła wózków widłowych oraz mogą być użytkowane w miejscach o znacznym obciążeniu ruchu.

 • Samoprzylepne kształty Brady ToughStripe

  Do taśm ostrzegawczych, podłogowych samoprzylepnych Toughstripe jako uzupełnienie oferty istnieje możliwość zamówienia różnorodnych kształtów (linie przerywane, kółka, strzałki ślady stóp, oznaczenia narożne "T", lub "L").

 • Dodaj link do:
 • facebook.com
Facebook