Masz pytanie?

Kontrolki przeglądów

 • Kontrolki urządzeń, oznaczenia przeglądów
  Kontrolki urządzeń, oznaczenia przeglądów
 • Rodzaje kontrolek przeglądów
  Rodzaje kontrolek przeglądów
 • Działanie systemu kontrolek
  Działanie systemu kontrolek

KUP

ZAPYTAJ O OFERTĘ

System zawieszek kontrolnych to idealne rozwiązanie do kontroli rusztowań, drabin i zawiesi linowych oraz narzędzi ręcznych. Na rusztowaniu, drabinie lub innym elemencie podlegającym okresowej kontroli umieszczana jest specjalna zawieszka kontroli, która zostaje wypełniana przez pracowników dokonujących przeglądu, montażu lub odbioru danego wyposażenia. System oznaczeń rusztowań, drabin i zawiesi linowych umożliwia łatwą wizualną kontrolę oraz pozwala efektywniej prowadzić prace w bezpieczny sposób.Oznaczenia rusztowań, oznaczenia drabin, oznaczenia zawiesi linowych wykorzystują unikalny system uchwytu i wkładki, która pokazuje status urządzenia po ostatniej kontroli.

 

Kontrolki i zawieszki przeglądów rusztowań i drabin

Oferowane przez nas oznaczenia kontroli i przeglądów rusztowań, drabin i zawiesi linowych zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, aby wytrzymać w najtrudniejszych warunkach przemysłowych. Wszystkie nasze systemy są łatwe w użyciu i zapewniają zgodność z międzynarodowymi standardami.

 

 

Zalety oznaczeń dwuelementowych do urządzeń, elektronarzędzi, pojazdów przemysłowych, drabin, rusztowań i zawiesi linowych:

Trwałość - odporność na warunki atmosferyczne, przemysłowe, wilgoć, wodę, oleje, rozdarcie

Kompaktowa forma - oszczędność miejsca archiwizacji (zgodnie z Rozporządzeniem dokumenty z przeglądu np drabiny czy rusztowania powinny być przechowywane przez 5 lat od daty kontroli)

Oszczędność cennego czasu - wszystkie niezbędne informacje znajdują się bezpośrednio na urządzeniu, lista kontrolna umieszczona bezpośrednio na etykiecie (brak konieczności zabierania dodatkowych dokumentów, wszystko co potrzebne znajduje się „pod ręką”)

Zapewnia wyraźny ślad inspekcji, dając kontrolę nad przeprowadzonymi przeglądami - osoby użytkujące sprzęt mają informację czy sprzęd nadaje się do użytku. W razie negatywnego wyniku przeglądu fakt ten jest zapisywany na wkładce. Wkładkę należy wyjąć i zanieść do przełożonego. Po wyjęciu wkładki, na korpusie etykiety widoczny jest piktogram zakazujący używania urządzenia/sprzętu.

Zgodność z ISO9000 - Niezbędne dla firm posiadających ISO9000

Szeroki wybór rozmiarów uchwytów i wkładek z możliwością dostosowania do potrzeb oznaczeń elektronarzędzi, rusztowań, drabin zawiesi linowych, wózków widłowych, paleciaków i innych urządzeń wymagających okresowych inspekcji

Mała cena za system, który ratuje życie

Kodowanie stanu urządzenia kolorami wkładki – wkładki zadrukowane grafikami informacyjnymi i szczegółowymi informacjami na temat inspekcji

Kompletny pakiet - opakowania, które zawierają wszystko, co musisz mieć, aby wdrożyć system



 

W sprzedaży oferujemy następujące typy kontrolek przeglądów:

 1. kontrolki Uni Tag - rozwiązanie z linką do zawieszania, do stosowania na uprzeżach, szelkach, zawiesiach linowych i innych drobnych elementach
 2. kontrolki Micro Tag - kompaktowe kontrolki do oznaczania przeglądów elektronarzędzi, sprzętu do podnoszenia (zawiesi), szelek bezpieczeństwa, sprzętu przeciwpożarowego i innych drobnych urządzeń.
 3. kontrolki rusztowań (Scaff Tag)
 4. kontrolki drabin (Ladder Tag)
 5. kontrolki urządzeń przemysłowych (Multi Tag) - uniwersalne kontrolki do wielu zastosowań
 6. kontrolki Forklift Tag - duże kontrolki przeznaczone do oznaczania przeglądów wózków widłowych i silnikowych wózków paletowych
 7. kontrolki Pallet Truck Tag - kontrolki do oznaczania przeglądów ręcznych wózków paletowych
 8. oznaczenia Chemtag - identyfikują i pozwalają w łatwy sposób kontrolować zbiorniki zawierające substancje niebezpieczne

 

W celu uzyskania oferty na wybrany rodzaj kontrolek - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI lub odwiedź nasz sklep internetowy: lockout-tagout.com.pl

 • Kontrolka rusztowań Scaff Tag
  Kontrolka rusztowań Scaff Tag
 • Kontrolki urządzeń i sprzętu MultiTag
  Kontrolki urządzeń i sprzętu MultiTag
 • Tabliczka inspekcji urządzeń Micro Tag
  Tabliczka inspekcji urządzeń Micro Tag
 • Tablica kontroli montażu rusztowań
  Tablica kontroli montażu rusztowań
 • Oznaczenie zawiesi linowych Uni Tag
  Oznaczenie zawiesi linowych Uni Tag
 • Oznaczenie zbiorników z chemikaliami
  Oznaczenie zbiorników z chemikaliami
 • Oznaczenia drabin Ladder Tag
  Oznaczenia drabin Ladder Tag
 • Kontroka, oznaczenie drabin
  Kontroka, oznaczenie drabin
 • Oznakowanie urządzeń przemysłowych
  Oznakowanie urządzeń przemysłowych
 • Kontrolki Multi Tag - zastosowanie
  Kontrolki Multi Tag - zastosowanie
 • Oznaczenie zaworów zbiorników
  Oznaczenie zaworów zbiorników
 • Oznaczenia rusztowań - urządzenie dopuszczone do użycia

  Kontrolki przeglądu rusztowań

  Scafftag (scaffold tag) to system oznaczania rusztowań, który służy zmniejszaniu ryzyka wypadków i poprawie bezpieczeństwa podczas pracy na wysokości.

  Innowacyjny system dokumentowania i wizualizacji statusu i terminu inspekcji oparty na uchwytach mocowanych na stałe do sprzętu i wymiennych wkładkach. Korzystanie z tego zorganizowanego systemu pozwala efektywnie zarządzać procedurami kontrolnymi.

 • Laddertag-kontrolka-przegladow-okresowych-drabin.JPG

  Kontrolki przeglądu drabin

  Oznaczenia drabin (ladder tags) to kompletny i niezwykle prosty system bezpieczeństwa drabin służący zmniejszaniu ryzyka wypadków i poprawie bezpieczeństwa podczas pracy na wysokości. Korzystanie z tego zorganizowanego systemu pomaga efektywnie zarządzać procedurami kontrolnymi.

   

 • etykieta-inspekcji-narzedzi.jpg

  Kontrolki przeglądu sprzętu do prac na wysokości (uprzęży, szelek, zawiesi linowych), elektronarzędzi i drobnego sprzętu ppoż

  Prosty system oznaczania kontroli uprzęży, szelek i innych elementów chroniących przed upadkiem podczas pracy na wysokości. Oznaczenie przymocowane do sprzętu informuje użytkowników, kiedy sprzęt przeszedł kontrolę oraz czy jest sprawny i gotowy do użycia.

 • Kontrolka-przegladu-tygodniowego-multitag.JPG

  Uniwersalne kontrolki przeglądu urządzeń przemysłowych

  Oznaczenia inspekcji/konserwacji Scafftag to system znakowania, który może być skutecznie wykorzystywany w szerokiej gamie sprzętu i maszyn. Informacja znajdująca się bezpośrednio w miejscu pracy jasno wskazuje wszystkim użytkownikom aktualny stan urządzenia (usterkę urządzenia) przez co wpływa na zmniejszenie ryzyka wypadków i poprawie bezpieczeństwa. Korzystanie z tego zorganizowanego systemu pozwala efektywnie zarządzać procedurami kontrolnymi.

 • kontrloka-przegladu-stanu-technicznego-wozkow-widlowych-inspekcja-brady.JPG

  Kontrolki przeglądu wózków widłowych

  Oznaczenia wózków widłowych Forkliftag to kompletny system znakowania, który pomaga efektywnie zarządzać procedurami kontroli i konserwacji.

 • kontrolka-etykieta-przegladu-recznego-wozka-paletowego-polska-cena-wkladki.JPG

  Kontrolki przeglądu ręcznych wózków paletowych

  Kontrolka przeglądu wózka paletowego składa się z korpusu, mocowanego na stałe do wózka oraz wymiennych wkładek. Etykieta przeglądu paleciaków jest narzędziem, które usprawnia wykonywanie okresowych przeglądów tego sprzętu.

  Dzięki nowemu rozwiązaniu - Pallet Truck Tag Brady - firmy korzystające z tego typu sprzętu mogą zwiększyć zgodność z przepisami, usprawnić kontrolę wózków paletowych i udostępnić wyniki kontroli sprzętu w celu poprawy bezpieczeństwa wózków paletowych.

 • Oznaczenia zbiorniko z substancjami niebezpiecznymi.jpg

  Oznaczenia zbiorników z substancjami niebezpiecznymi

  Oznaczenia Chemtag identyfikują i pozwalają w łatwy sposób kontrolować zbiorniki zawierające substancje niebezpieczne.

 • Dodaj link do:
 • facebook.com
Facebook