Masz pytanie?

Drukarki przenośne etykieciarki

 • Drukarki przenośne BRADY
  Drukarki przenośne BRADY

Przenośne drukarki etykieciarki są wygodnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy muszą wykonać oznaczenia na miejscu pracy. Drukarki mobilne są idealnym rozwiązaniem dla Służb Utrzymania Ruchu, elektryków, instalatorów, serwisów świadczących usługi w różnych miejscach. Możliwe jest oznaczenie każdego elementu w dowolnym miejscu.

Do każdej drukarki etykiet od modelu BMP41 dołączany jest podstawowy pakiet oprogamowania Brady Workstation Basic Suite. Drukarka M211 jest kompatybilna z aplikacją Brady Express Labels.

Drukarki mobilne etykiet samoprzylepnych

System etykietowania, drukowania oznaczeń i opisów bezpośrednio w miejscu pracy możliwy jest dzieki zastosowaniu drukarek przenośnych. Najnowsze dostępne w sprzedaży modele drukarek przenośnych:

 • Drukarka etykieciarka Brady M210 (BMP21 PLUS) - Mobilna drukarka etykiet  oferująca wszystkie potrzebne funkcje etykieciarka do zastosowań w telekomunikacji, informatyce, branży elektrycznej oraz do zastosowań ogólnoprzemysłowych.
 • Drukarka etykieciarka Brady M211 - Projektuj, przeglądaj i drukuj etykiety za pomocą telefonu. Za pomocą drukarki etykiet M211, aplikacji mobilnej Express Labels oraz telefonu można tworzyć i drukować etykiety.
 • Drukarka etykieciarka Brady BMP41 - Potrzebujesz dodatkowej trwałości w nowej, przemysłowej formie? Wybierz drukarkę etykiet BMP41 Urządzenie doskonale sprawdza się w najbardziej precyzyjnych pracach i jest wystarczająco wytrzymałe, aby używać go na co dzień, przez co stanowi niezbędny element wyposażenia profesjonalistów z branży teleinformatycznej i elektrycznej. 
 • Drukarka etykiet samoprzylepnych Brady BMP51 - Jeśli chcesz w dowolnym miejscu drukować wytrzymałe i przejrzyste etykiety, wybierz drukarkę etykiet BMP51 firmy Brady. BMP51 to kompaktowa, uniwersalna drukarka mobilna z wbudowaną technologią Bluetooth® na potrzeby druku bezprzewodowego.
 • Drukarka etykiet samoprzylepnych Brady BMP61 - Drukarka etykiet BMP61 wyróżnia się doskonałą efektywnością spełniającą Twoje oczekiwania i wymogi. Jest mobilna i szybka, a dzięki bezprzewodowej łączności i szerokiej gamie trwałych etykiet sprosta wielu wyzwaniom z zakresu identyfikacji.
 • Drukarka etykiet Brady M611 - Teraz możesz sprawnie tworzyć w terenie nawet najbardziej skomplikowane etykiet tylko przy pomocy smartfona i darmowej aplikacji Express Labels oraz drukować je na drukarce mobilnej M611 z wykorzystaniem niezawodnych etykiet klasy przemysłowej.
 • Drukarka etykieciarka Brady BMP71 - Niezależnie od tego, czy potrzebujesz koszulek termokurczliwych, etykiet wykrawanych czy etykiet winylowych do stosowania zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, drukarka BMP71 z pewnością wydrukuje to na odpowiednim materiale.

 

POBIERZ PORADNIK I WYBIERZ DRUKARĘ MOBILNĄ DOSTOSOWANĄ DO TWOICH POTRZEB:

 • Drukarka M210

  Drukarka etykieciarka Brady M210 (dawna BMP21 PLUS)

  M210 to podstawowy model drukarek mobilnych marki Brady, wyposażony w klawiaturę i wyświetlacz, co czyni z niej idealne rozwiązanie do identyfikacji bezpośrednio w miejscu pracy, szczególnie dla branży elektrycznej, telekomunikacyjnej/transmisji danych oraz do ogólnych zastosowań przemysłowych. Producent Brady udziela 2 letniej gwaracji na drukarkę oraz minimum 5 letniej na czytelność oznaczeń wydrukowanych na drukarce M210.

  Drukarka M210 wcześniej dostepna pod nazwą BMP-21 PLUS.

  W sprzedaży także pełen pakiet materiałów do drukarki M210.

 • Drukarka M211

  Drukarka etykieciarka Brady M211

  NOWOŚĆ 2022

  Prosta i intuicyjna drukarka M211 to przełomowe urządzenie w kategorii drukarek mobilnych. To pierwszy model w pełni sterowany przy pomocy smarfona i specjalnej aplikacji Express Labels. Żadna inna drukarka etykiet sterowana telefonem nie dorównuje modelowi M211 w zakresie projektowania etykiet, poziomu technicznego i technologicznego, oryginalności, bezpieczeństwa oraz wygody użytkownika. Drukarka M211 została nagrodzona Golden Amper za najlepszy nowy produkt 2022.

  W sprzedaży także pełen pakiet materiałów do drukarki M211.

 • Drukarka BMP41 Zestaw podstawowy

  Drukarka etykieciarka Brady BMP 41

  Drukarka etykiet BMP™41 to wytrzymałe, przenośne urządzenie umożliwiające swobodne tworzenie wyciętych lub ciągłych etykiet o maksymalnej szerokości 25 mm w dowolnym czasie i miejscu. Umożliwia drukowanie etykiet do zróżnicowanych zastosowań, między innymi etykiet do identyfikacji przewodów, koszulek termokurczliwych, etykiet do znakowania paneli, listew zaciskowych, paneli typu patch panel, ogólnych etykiet identyfikacyjnych itp.

  W sprzedaży także pełen pakiet materiałów do drukarki BMP41.

 • BMP51 - wersja podstawowa

  Drukarka Brady BMP51

  Drukarka BMP51 posiada wszystkie najnowsze funkcje niezbędne do drukowania mobilnego: duży ekran, łatwe w użyciu aplikacje do projektowania etykiet, szybkość druku i wiele innych. Drukarkę można nosić po całym zakładzie, aby szybko i łatwo tworzyć etykiety. Ma to szczególne znaczenie podczas oznaczania urządzeń elektrycznych i urządzeń do transmisji danych, w laboratoriach, zakładach produkcyjnych oraz przy tworzeniu oznakowań dotyczących bezpieczeństwa.

  W sprzedaży także pełen pakiet materiałów do drukarki BMP51.

 • Drukarka BMP61 - zestaw podstawowy

  Drukarka BMP61 BRADY

  Nowa drukarka BMP61 renomowanego producenta drukarek przemysłowych Brady została stworzona z myślą o elektrykach, technikach, inżynierach, monterach, instalatorach komponentów elektrycznych, budowniczych paneli sterowniczych i specjalistach innych branż. Drukarka BMP61 to narzędzie do szybkiego, bezproblemowego i trwałego oznaczania kabli, przewodów, komponentów elektrycznych, szaf strowniczych, pulpitów sterowniczych, listew zaciskowych, elementów maszyn, produktów itp.

  W sprzedaży także pełen pakiet materiałów do drukarki BMP61.

 • M611-drukarka-mobilna-etykiet-przemyslowych-brady.jpg

  Drukarka etykieciarka BRADY M611

  Drukarka mobilna BradyPrinter M611 umożliwia projektowanie w terenie nawet najbardziej skomplikowanych etykiet tylko przy użyciu smartfona i darmowej aplikacji "Etykiety ekspresowe" marki Brady. Możliwość wydruku etykiet do 50 mm szerokości.
  Drukarka M611 została stworzona z myślą o elektrykach, technikach, inżynierach, monterach, instalatorach komponentów elektrycznych, budowniczych paneli sterowniczych i specjalistach innych branż. Zastosowanie: Oznaczenia przewodów i kabli, identyfikacja ogólna i przemysłowa, identyfikacja środków trwałych, identyfikacja listew zaciskowych, identyfikacja w telekomunikacji i informatyce, tabliczki znamionowe, identyfikacja paneli krosowniczych, oznaczenia elementów elektrycznych, oznaczenia laboratoryjne, oznaczenia tablic sterowania i ich elementów, identyfikacja płytek drukowanych i komponentów.

  W sprzedaży także pełen pakiet materiałów do drukarki M611.

 • BMP71-oprogramowanie-bradyworkstation-basic.jpg

  Drukarka etykieciarka Brady BMP71

  Drukarka BMP71 jest uniwersalnym narzędziem, spełniającym wszystkie potrzeby pod względem drukowania. Umożliwia wydruk na ponad 30 różnych materiałach z dużą szybkością (38 mm/s) i rozdzielczością 300 dpi.

  W sprzedaży także pełen pakiet materiałów do drukarki BMP71.

 • PRODUKT_WYCOFANY.JPG

  Drukarka etykieciarka Brady BMP21

  Drukarka BMP21 nie jest już produkowana przez firmę Brady.

  W NASZEJ OFERCIE DOSTĘPNE MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE DO DUKARKI BMP21.

   

  Wymień drukarkę na nowszy model: M210.

   

   

 • PRODUKT_WYCOFANY.JPG

  Drukarka Brady IDPal

  Drukarka IdPal nie jest już produkowana przez firmę Brady.

  W NASZEJ OFERCIE DOSTĘPNE JESZCZE MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE DO IdPal.

   Wymień drukarkę na nowszy model: M210, M211.

 • PRODUKT_WYCOFANY.JPG

  Drukarka etykieciarka Brady IdXpert

  Drukarka i materiały eksploatacyjne do drukarki HandiMark nie są już produkowane przez firmę Brady.

  Wymień drukarkę na nowszy model: BMP41BMP51 lub BMP61.

 • PRODUKT_WYCOFANY.JPG

  Drukarka etykieciarka Brady HandiMark

  Drukarka i materiały eksploatacyjne do drukarki HandiMark nie są już produkowane przez firmę Brady.

  Wymień drukarkę na nowszy model: BMP61M611 lub BMP71.

   

   

 • PRODUKT_WYCOFANY.JPG

  Drukarka etykieciarka Brady TLS2200 - przenośna drukarka termotransferowa

  Drukarka i materiały eksploatacyjne do drukarki TLS2200 nie są już produkowane przez firmę Brady.

  Wymień drukarkę na nowszy model: BMP61 lub M611

 • Dodaj link do:
 • facebook.com
Facebook