Masz pytanie?

Drukarka etykieciarka Brady HandiMark

  • Drukarka HandiMark
    Drukarka HandiMark

 


DRUKARKA ZASTĄPIONA PRZEZ NOWSZY MODEL BMP71, KTÓRY DAJE JESZCZE WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI!

 

MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE Z HANDIMARK PASUJĄ DO BMP71!

 

 

Drukarka HANDIMark™ pozwala na tworzenie czytelnych i odpornych oznaczeń bezpośrednio na miejscu. Oferuje szybkie opracowanie, łatwe formatowanie, odpowiednie wymiary etykiet w biurze, gdziekolwiek w zakładzie, nawet na zewnątrz do wielu różnych zastosowań. Pozwala na tworzenie znaków identyfikacyjnych i bezpieczeństwa, co powoduje, że miejsce pracy będzie zawsze dobrze oznakowane i pod kontrolą.

 

 

Duża zaletą jest, że drukarka HANDIMark™ łatwo zmieści się w ręce. Jest lekka i działa na akumulatorki lub zasilacz AC. Dzięki temu zastosowanie drukarki jest bardzo szerokie i komfortowe.

 

 

Za pomocą drukarki HANDIMark™ można tworzyć własne etykiety o rozdzielczości 203 dpi z zastosowaniem różnych kolorów i typów czcionki oraz szerokiej gamy symboli bezpieczeństwa i piktogramów. Szerokość druku to nawet 45,98 mm.

 

 

Wydajna pamięć (zapamiętuje 10 000 znaków) umożliwia tworzenie kodów kreskowych lub zapis często używanych etykiet do druku bez wielokrotnego ich tworzenia.

 

 

HANDIMark™ jest kompatybilna z oprogramowaniem MarkWare™. Oprogramowanie to umożliwia podłączenie do PC, dzięki czemu jest możliwe dodanie logo i tworzenie następnych etykiet z danych z Twojego komputera.

 

 

W odróżnieniu od produktów konkurencyjnych przeznaczonych do zastosowania w biurach, HANDIMark™ korzysta z łatwo wymienialnej taśmy koloryzującej marki Brady i wysokiej jakości materiałów do użytku przemysłowego o wysokiej wytrzymałości. Do dyspozycji są materiały o szerokości nawet do 50,8 mm w 12 kolorach.

 

Drukarka wyposażona jest w klawiaturę ABC.

 

 

 

Film - Handimark

 

 

 

 


 

Galeria

Drukarka HandiMark

Drukarka HandiMark

Drukarka HandiMark

Drukarka HandiMark
 
  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Facebook