Masz pytanie?
Wizyt:
Dzisiaj: 36Wszystkich: 664720

Drukarki oznaczeń laboratoryjnych

Oznaczenia probówek, płytek, szalek, filek, butelek z substancjami chemicznymi muszą być trwałe, odporne i czytelne przez długi czas. Informacje wypisywane ręcznie trudno odczytać, po pewnym czasie oraz pod wpływem środków chemicznych atrament blaknie.

Termotransferowe drukarki etykiet to idealne rozwiązanie do znakowania próbek w ekstremalnym laboratoryjnym środowisku. W zależności od potrzeb oferujemy drukarki wraz z szeroką gamą materiałów dosotsowanych do eksploatacji w różnych warunkach np. odpornych na proces mrożenia kriogenicznego, przechowywanie i sterylizację (autoklaw, promieniowanie gamma, promieniowanie UV.

Drukarki do etykiet laboratoryjnych

Produkty do identyfikacji laboratoryjnej Brady są zaprojektowane tak, aby służyły naukowemu środowisku w dziedzinie  biotechnologii, w rolnictwie, ochronie środowiska, medycynie, medycenie sądowej. Niezależnie od tego, czy pracujesz w patologii, histologii, chromatografii lub innych dziedzinach nauki, rozwiązania etykietowania Brady mogą pomóc w utrzymaniu dobrej praktyki laboratoryjnej.

 

Produkty firmy Brady do identyfikacji laboratoryjnej wyróżnia:

 • dopasowanie do rozmiarów istniejących szkiełek, fiolek i płytek dołkowych
 • czytelność w całym procesie analizy i przechowywania
 • trwałość w różnych warunkach (przechowywanie w zamrażarce, działanie ciekłego azotu, autoklawowanie, kąpiel w gorącej wodzie i działanie rozpuszczalników, w tym ksylenu, dimetylsulfoksydu i etanolu)
 • możliwość identyfikacji w formie kodu kreskowego zawierającegoszeroki zakres danych na potrzeby przechowywania nawet najmniejszych próbek
 • bezproblemowe wdrażanie do systemu zarządzania informacjami laboratoryjnymi (LIMS)
 • Drukarka oznaczen laboratoryjnych Brady BMP21 LAB 12.jpg

  Drukarka Brady M210 LAB (dawna BMP21 LAB)

  Przenośna drukarka etykiet BMP™21-LAB przeznaczona do trwałej identyfikacji w laboratoriach diagnostycznych, klinicznych, akademickich, badawczych, środowiskowych i biotechnicznych. Nowy produkt łączy wytrzymałą obudowę z szerokimi możliwościami drukowania, posiada wbudowane symbole laboratoryjne i zapewnia druk wyraźnych i trwałych etykiet specjalnie opracowanych do identyfikacji preparatów, naczyń, butelek, fiolek i probówek. Pióra, pisaki i markery nie będą już nigdy więcej potrzebne!

 • BMP51 - wersja podstawowa

  Drukarka etykiet laboratoryjnych Brady BMP51

  Drukarka BMP51 posiada wszystkie najnowsze funkcje niezbędne do drukowania mobilnego: duży ekran, łatwe w użyciu aplikacje do projektowania etykiet, szybkość druku i wiele innych. Z drukarką BMP51 wpółpracuje szeroki zakres materiałów do zastosowań laboratoryjnych. 

  W sprzedaży także pełen pakiet materiałów do drukarki BMP51

 • Drukarka BMP61 - zestaw podstawowy

  Drukarka etykiet laboratoryjnych BMP61 BRADY

  Drukarka BMP61 renomowanego producenta drukarek przemysłowych Brady to narzędzie do szybkiego, bezproblemowego i trwałego oznaczania elementów laboratoryjnych. BMP61 to idealne narzedzie do identyfikacji śledzenia próbek w laboratoriach histologicznych: wykorzystywanie technologii kodów kreskowych w celu uniknięcia błędnej diagnozy. BMP61 umożliwia oznakowanie procesów dotyczących próbek wspomagające analizę mikroskopową komórek i tkanek w laboratoriach anatomopatologicznych i klinicznych oraz identyfikację przechowywanych próbek wspomagającą pobieranie i obsługę próbek krwi, próbek przechowywanych w warunkach kriogenicznych itp. To także narzędzie do identyfikacji laboratorium w systemie lean do ogólnego znakowania materiałów eksploatacyjnych.

  W sprzedaży także pełen pakiet materiałów do drukarki BMP61.

 • M611-drukarka-mobilna-etykiet-przemyslowych-brady.jpg

  Drukarka etykiet laboratoryjnych BRADY M611

  Drukarka mobilna BradyPrinter M611 umożliwia projektowanie w terenie nawet najbardziej skomplikowanych etykiet tylko przy użyciu smartfona i darmowej aplikacji "Etykiety ekspresowe" marki Brady. Możliwość wydruku etykiet do 50 mm szerokości.
  Drukarka M611 to narzędzie do szybkiego, bezproblemowego i trwałego oznaczania elementów laboratoryjnych. BMP61 to idealne narzedzie do identyfikacji śledzenia próbek w laboratoriach histologicznych: wykorzystywanie technologii kodów kreskowych w celu uniknięcia błędnej diagnozy. BMP61 umożliwia oznakowanie procesów dotyczących próbek wspomagające analizę mikroskopową komórek i tkanek w laboratoriach anatomopatologicznych i klinicznych oraz identyfikację przechowywanych próbek wspomagającą pobieranie i obsługę próbek krwi, próbek przechowywanych w warunkach kriogenicznych itp. To także narzędzie do identyfikacji laboratorium w systemie lean do ogólnego znakowania materiałów eksploatacyjnych.

  W sprzedaży także pełen pakiet materiałów do drukarki M611.

 • BMP71-oprogramowanie-bradyworkstation-basic.jpg

  Drukarka etykiet laboratoryjnych Brady BMP71

  Drukarka BMP71 jest uniwersalnym narzędziem, spełniającym wszystkie potrzeby pod względem drukowania. Umożliwia wydruk na ponad 30 różnych materiałach z dużą szybkością (38 mm/s) i rozdzielczością 300 dpi.

  Drukarka BMP71 to narzędzie do szybkiego, bezproblemowego i trwałego oznaczania elementów laboratoryjnych. BMP61 to idealne narzedzie do identyfikacji śledzenia próbek w laboratoriach histologicznych: wykorzystywanie technologii kodów kreskowych w celu uniknięcia błędnej diagnozy. BMP61 umożliwia oznakowanie procesów dotyczących próbek wspomagające analizę mikroskopową komórek i tkanek w laboratoriach anatomopatologicznych i klinicznych oraz identyfikację przechowywanych próbek wspomagającą pobieranie i obsługę próbek krwi, próbek przechowywanych w warunkach kriogenicznych itp. To także narzędzie do identyfikacji laboratorium w systemie lean do ogólnego znakowania materiałów eksploatacyjnych.

  W sprzedaży także pełen pakiet materiałów do drukarki BMP71.

 • BBP12-etykieciarka-drukarka-etykiet.jpg

  Termotransferowa drukarka laboratoryjna Brady BBP12

  Drukarka BBP12 to najmniejszy, podstawowy model stacjonarnych drukarek etykiet Brady, który łączy w sobie wysoką precyzję druku na poziomie 300 dpi z prędkością 100mm/s. Tym samym oferuje wysoką jakość drukarek przemysłowych w cenie drukarki biurkowej.

  Drukarka jest bardzo kompaktowa, współpracuje z szeroką gamą materiałów etykietowych i posiada kolorowy wyświetlacz. Dzięki łatwej kalibracji i intuicyjnemu interfejsowi, domyślnej łączności Ethernet i opcji podłączenia uniwersalnej klawiatury, BBP12 jest bardzo prosta w obsłudze. 

  W sprzedaży także pełen pakiet materiałów do drukarki BBP12.

 • brady-i3300-drukarka-z-oprogramowaniem-brady-workstation.jpg

  Termotransferowa drukarka laboratoryjna Brady i3300

  Przemysłowa drukarka etykiet Brady i3300 pozwala na wydruk etykiet do 107 mm szerokości. Obsługuje szeroką gamę różnorodnych specjalistycznych materiałów pozwalających na wydruk oznaczeń laboratoryjnych m.in. Etykiety na probówki kriogeniczne i fiolki, etykiety do pomiaru wilgotności, kąpieli wodnej i autoklawu, etykiety odporne na rozpuszczalniki, etykiety rozpuszczalne w wodzie na wyroby szklane.

  Drukarka termotransferowa o rodzielczości 300 dpi z obcinakiem, wyświetlaczem, opcjonanie z łącznością przez WiFi. 

  W sprzedaży także pełen pakiet materiałów do drukarki i3300.

 • Brady-i5100-drukarka-etykiet-termotransferowa-przemyslowa-sklep-brady-cena.jpg

  Termotransferowa drukarka laboratoryjna Brady i5100

  Drukarka i5100 wyposażona jest w mocny, 32-bitowy procesor 800 MHz i drukuje z prędkością do 300 mm/s w rozdzielczości 300 lub 600 dpi (do wyboru dwie wersje drukarki). Dzięki drukowi w wysokich rozdzielczościach Brady i5100 daje wyraźny, wysokiej jakości druk na niezawodnych etykietach klasy przemysłowej o szerokości od 5 do 110 mm. 

  W sprzedaży także pełen pakiet materiałów do drukarki i5100.

 • Brady-drukarka-i5300-termotransferowa-przemyslowa-etykiet-sklep-cena-dystrybutor.jpg

  Termotransferowa drukarka laboratoryjna Brady i5300

  Drukarka i5300 została zaprojektowana z myślą o wydajności, dlatego wszystkie procesy takie jak konfiguracja, kalibracja, regulacja odbywają się automatycznie. Ponadto urządzenie szybciej i łatwiej uruchamia proces drukowania, posiada funkcje oszczędzające czas, takie jak kolejka drukowania i przerywanie, druk od pierwszej etykiety. Dodatkowa korzyść to precyzyjne drukowanie na 75 materiałach i ponad 1300 rodzajach etykiet, w tym niestandardowych. Drukarki i5300 obsługują wszystkie nośniki etykiet z serii B30/B33. Drukarka i5300 drukuje etykiety od 5,08 do 101,60 mm z prędkością do 254mm/s w rozdzielnosći 300 lub 600 dpi. 

  W sprzedaży także pełen pakiet materiałów do drukarki i5300.

 • Brady-drukarka-termotransferowa-etykiet-i7100-dystrybutor.jpg

  Termotransferowa drukarka laboratoryjna Brady i7100

  Przemysłowa drukarka etykiet BradyPrinter i7100 oferuje precyzyjny wydruk etykiet do zadań identyfikacyjnych chrakteryzujących się dużymi ilościami i kluczowym znaczeniem dla prowadzonej działalności. 

  Obsługuje szeroką gamę różnorodnych specjalistycznych materiałów pozwalających na wydruk oznaczeń laboratoryjnych m.in. Etykiety na probówki kriogeniczne i fiolki, etykiety do pomiaru wilgotności, kąpieli wodnej i autoklawu, etykiety odporne na rozpuszczalniki, etykiety rozpuszczalne w wodzie na wyroby szklane.

  Drukarka dostępna w wersji z automatycznym aplikatorem etykiet na probówki. 

  W sprzedaży także pełen pakiet materiałów do drukarki i7100.

 • Brady-drukarka-etykiet-samoprzylepnych-J2000-sklep.jpg

  Drukarka atramentowa BradyJet J2000

  Drukarka atramentowa BradyJet J2000 to kompaktowe, średnionakładowe rozwiązanie umożliwiające tworzenie kolorowych etykiet, umożliwiając identyfikację próbek według kolorów. Dzięki 16 mln kolorów do wyboru w zalezności od potrzeb laboratoriów można rozróżniać próbki np. według dnia, zastosowania, sposobu przechowywania, statusu pilności. BradyJet J2000 oferuje szybkość drukowania 63,5 mm/s, rozdzielczość druku 4800 dpi. Współpracuje z innowacyjnym oprogramowaniem Brady Workstation.

  Drukarka J2000 drukuje na etykietach dostosowanych ksztłatem i rozmiarem do najpopularniejszych probówkach, fiolkach, pojemnikach kriogenicznych, tackach, płytkach i innych pojemnikach szklanych. Etykiety Brady zachowują trwałość, czytelność i przejrzystość nawet, gdy przechowywane są w zamrażarce lub ciekłym azocie, kąpieli wodnej bądź autoklawie. Etykiety laboratyjne Brady do próbek laboratoryjnych są również odporne na pozostałe chemikalia stosowane w środowisku laboratoryjnym, czyli: aceton, toluen.

   W sprzedaży także pełen pakiet materiałów do drukarki J2000.

 • J4000-brady-drukarka-przemyslowa-atramentowa.jpg

  Drukarka atramentowa BradyJet J4000

  Kolorowa atramentowa drukarka etykiet BradyJet J4000 jest praktyczną i łatwą w użyciu, pełnokolorową drukarką stacjonarną, która może drukować niezawodne znaki o wysokiej rozdzielczości.

  Ta przemysłowa drukarka atramentowa tworzy do 5000 efektownych pełnokolorowych etykiet dziennie. Drukarka atramentowa BradyJet J4000 to rozwiązanie umożliwiające identyfikację próbek według kolorów. Kolorystyczne oznaczanie próbek przyspiesza pracę, wpływa pa produktywność oraz skraca czas poszukiwania właściwych próbek. Dzięki 16 mln kolorów do wyboru w zalezności od potrzeb laboratoriów można rozróżniać próbki np. według dnia, zastosowania, sposobu przechowywania, statusu pilności. 

   

  W sprzedaży także pełen pakiet materiałów do drukarki J4000.

 • PRODUKT_WYCOFANY.JPG

  Drukarka Brady LabXpert

  Drukarka etykiet laboratoryjnych LabXpert™ nie jest już produkowana przez firmę Brady.

  Wymień drukarkę na nowszy model: BMP41 lub BMP51.

   

 • PRODUKT_WYCOFANY.JPG

  Drukarka Brady LabPal

  Drukarka etykiet do celów laboratoryjnych LAB PAL™ nie jest już produkowana przez firmę Brady. 

  W NASZEJ OFERCIE DOSTĘPNE MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE DO DUKARKI LAB PAL.

  Wymień drukarkę na nowszy model: M210-LAB.

 • PRODUKT_WYCOFANY.JPG

  Drukarka Brady BMP53

  Drukarka etykiet laboratoryjnych BMP53 nie jest już produkowana przez firmę Brady.

  Wymień drukarkę na nowszy model: BMP51.

   

   

 • PRODUKT_WYCOFANY.JPG

  Drukarka Brady BBP11

  Drukarka BBP11 nie jest już produkowana przez firmę Brady.

  Materiały eksploatacyjne do modelu BBP11 - ciągle dostępne w bieżącej sprzedaży. 

  Wymień drukarkę na nowszy model: BBP12.

 • Dodaj link do:
 • facebook.com
Facebook