Masz pytanie?

Drukarki oznaczeń laboratoryjnych

 

Oznaczenia probówek, płytek, szalek, filek, butelek z substancjami chemicznymi muszą być trwałe, odporne i czytelne przez długi czas. Informacje wypisywane ręcznie trudno odczytać, po pewnym czasie oraz pod wpływem środków chemicznych atrament blaknie.

Termotransferowe drukarki etykiet to idealne rozwiązanie do znakowania próbek w ekstremalnym laboratoryjnym środowisku. W zależności od potrzeb oferujemy drukarki wraz z szeroką gamą materiałów dosotsowanych do eksploatacji w różnych warunkach np. odpornych na proces mrożenia kriogenicznego, przechowywanie i sterylizację (autoklaw, promieniowanie gamma, promieniowanie UV.

 

 • Drukarka oznaczen laboratoryjnych Brady BMP21 LAB 12.jpg

  Drukarka Brady BMP21 LAB - NOWOŚĆ

  Przenośna drukarka etykiet BMP™21-LAB przeznaczona do trwałej identyfikacji w laboratoriach diagnostycznych, klinicznych, akademickich, badawczych, środowiskowych i biotechnicznych. Nowy produkt łączy wytrzymałą obudowę z szerokimi możliwościami drukowania, posiada wbudowane symbole laboratoryjne i zapewnia druk wyraźnych i trwałych etykiet specjalnie opracowanych do identyfikacji preparatów, naczyń, butelek, fiolek i probówek. Pióra, pisaki i markery nie będą już nigdy więcej potrzebne!

 • Drukarka BMP51

  Drukarka Brady BMP51

   

  Drukarka BMP51 posiada wszystkie najnowsze funkcje niezbędne do drukowania mobilnego: duży ekran, łatwe w użyciu aplikacje do projektowania etykiet, szybkość druku i wiele innych. Drukarkę można nosić po całym zakładzie, aby szybko i łatwo tworzyć etykiety. Ma to szczególne znaczenie podczas oznaczania urządzeń elektrycznych i urządzeń do transmisji danych, w laboratoriach, zakładach produkcyjnych oraz przy tworzeniu oznakowań dotyczących bezpieczeństwa.

   

  NOWOŚĆ JUŻ W SPRZEDAŻY!

 • Drukarka BMP53

  Drukarka Brady BMP53

  Drukarka BMP53 to kompaktowa, wszechstronna, przenośna drukarka z wbudowaną technologią druku bezprzewodowego Bluetooth. Używając aplikacji Brady Mobile, można zaprojektować i wydrukować etykiety z drukarki przy użyciu telefonu Android. Szybkość druku: 25,4 mm/s - ponad 2 x szybciej niż poprzedni model drukarka IDXPERT.

   

  NOWOŚĆ JUŻ W SPRZEDAŻY!

 • Drukarka BMP71

  Drukarka etykieciarka Brady BMP71

  Drukarka BMP71 jest uniwersalnym narzędziem, spełniającym wszystkie potrzeby pod względem drukowania. Umożliwia wydruk na ponad 30 różnych materiałach z dużą szybkością (38 mm/s) i rozdzielczością 300 dpi.

 • BBP12-etykieciarka-drukarka-etykiet.jpg

  Drukarka etykiet Brady BBP12

  Drukarka BBP12 marki Brady została wprowadzona na rynek w październiku 2015 roku zastępując poprzedni model BB11. Drukarka BBP12 łączy w sobie wysoką precyzję druku na poziomie 300 dpi z prędkością 100mm/s. Tym samym oferuje wysoką jakość drukarek przemysłowych w cenie drukarki biurkowej.

   

 • Brady – Lockout – Tagout - Drukarka IP Printer.jpg

  Drukarka Brady IP™

  Drukarka Brady IP™ jest elementem kompletnego systemu drukowania. Jest pierwszą przemysłową drukarką termo transferową, w której wykorzystano technologię Smart Cell do komunikowania się z materiałem, taśmą barwiącą i oprogramowaniem.

 • BMP21_2.jpg

  Drukarka Brady BMP21

  Drukarka BMP 21 została wycofana ze sprzedaży i zastąpiona nowym modelem dedykowanym do oznaczeń laboratoryjnych BMP21 LAB.

  W ciągłej sprzedazy są dostępne materiały eksploatacyjne do BMP21.

 • LabXpert.jpg

  Drukarka Brady LabXpert

  Drukarka etykiet laboratoryjnych LabXpert™ została już wwycofana ze sprzedaży.

  W NASZEJ OFERCIE DOSTĘPNE MATERIAŁY DO DRUKARKI LABXPERT.

 • LABPAL.jpg

  Drukarka Brady LabPal

  Drukarka etykiet do celów laboratoryjnych LAB PAL™ nie jest już dostepna w sprzedaży, ale materiały eksploatacyjne do tego modelu są dostępne. 

 • Brady - Lockout - Tagout - Drukarka BBP11 (1).jpg

  Drukarka Brady BBP11

  Drukarka BBP11 została zastąpiona nowszym modelem BBP12.

  Materiały eksploatacyjne do modelu BBP11 - ciągle dostępne w bieżącej sprzedaży. 

   

   

 • Dodaj link do:
 • facebook.com
Facebook