Masz pytanie?

Drukarki oznaczeń laboratoryjnych

 • Drukarka do etykiet laboratoryjnych
  Drukarka do etykiet laboratoryjnych

Oznaczenia probówek, płytek, szalek, filek, butelek z substancjami chemicznymi muszą być trwałe, odporne i czytelne przez długi czas. Informacje wypisywane ręcznie trudno odczytać, po pewnym czasie oraz pod wpływem środków chemicznych atrament blaknie.

Drukarki do etykiet laboratoryjnych

Termotransferowe drukarki etykiet to idealne rozwiązanie do znakowania próbek w ekstremalnym laboratoryjnym środowisku. W zależności od potrzeb oferujemy drukarki oznaczeń wraz z szeroką gamą materiałów dosotsowanych do eksploatacji w różnych warunkach np. odpornych na proces mrożenia kriogenicznego, przechowywanie i sterylizację (autoklaw, promieniowanie gamma, promieniowanie UV.

 

 • Drukarka oznaczen laboratoryjnych Brady BMP21 LAB 12.jpg

  Drukarka Brady BMP21 LAB - NOWOŚĆ

  Przenośna drukarka etykiet BMP™21-LAB przeznaczona do trwałej identyfikacji w laboratoriach diagnostycznych, klinicznych, akademickich, badawczych, środowiskowych i biotechnicznych. Nowy produkt łączy wytrzymałą obudowę z szerokimi możliwościami drukowania, posiada wbudowane symbole laboratoryjne i zapewnia druk wyraźnych i trwałych etykiet specjalnie opracowanych do identyfikacji preparatów, naczyń, butelek, fiolek i probówek. Pióra, pisaki i markery nie będą już nigdy więcej potrzebne!

 • Drukarka BMP51

  Drukarka Brady BMP51

   

  Drukarka BMP51 posiada wszystkie najnowsze funkcje niezbędne do drukowania mobilnego: duży ekran, łatwe w użyciu aplikacje do projektowania etykiet, szybkość druku i wiele innych. Drukarkę można nosić po całym zakładzie, aby szybko i łatwo tworzyć etykiety. Ma to szczególne znaczenie podczas oznaczania urządzeń elektrycznych i urządzeń do transmisji danych, w laboratoriach, zakładach produkcyjnych oraz przy tworzeniu oznakowań dotyczących bezpieczeństwa.

   

  NOWOŚĆ JUŻ W SPRZEDAŻY!

 • Drukarka BMP53

  Drukarka Brady BMP53

  Drukarka BMP53 to kompaktowa, wszechstronna, przenośna drukarka z wbudowaną technologią druku bezprzewodowego Bluetooth. Używając aplikacji Brady Mobile, można zaprojektować i wydrukować etykiety z drukarki przy użyciu telefonu Android. Szybkość druku: 25,4 mm/s - ponad 2 x szybciej niż poprzedni model drukarka IDXPERT.

   

  NOWOŚĆ JUŻ W SPRZEDAŻY!

 • Drukarka BMP71

  Drukarka etykieciarka Brady BMP71

  Drukarka BMP71 jest uniwersalnym narzędziem, spełniającym wszystkie potrzeby pod względem drukowania. Umożliwia wydruk na ponad 30 różnych materiałach z dużą szybkością (38 mm/s) i rozdzielczością 300 dpi.

 • BBP12-etykieciarka-drukarka-etykiet.jpg

  Drukarka etykiet Brady BBP12

  Drukarka BBP12 marki Brady została wprowadzona na rynek w październiku 2015 roku zastępując poprzedni model BB11. Drukarka BBP12 łączy w sobie wysoką precyzję druku na poziomie 300 dpi z prędkością 100mm/s. Tym samym oferuje wysoką jakość drukarek przemysłowych w cenie drukarki biurkowej.

   

 • Brady – Lockout – Tagout - Drukarka IP Printer.jpg

  Drukarka Brady IP™

  Drukarka Brady IP™ jest elementem kompletnego systemu drukowania. Jest pierwszą przemysłową drukarką termo transferową, w której wykorzystano technologię Smart Cell do komunikowania się z materiałem, taśmą barwiącą i oprogramowaniem.

 • BMP21_2.jpg

  Drukarka Brady BMP21

  Drukarka BMP 21 została wycofana ze sprzedaży i zastąpiona nowym modelem dedykowanym do oznaczeń laboratoryjnych BMP21 LAB.

  W ciągłej sprzedazy są dostępne materiały eksploatacyjne do BMP21.

 • LabXpert.jpg

  Drukarka Brady LabXpert

  Drukarka etykiet laboratoryjnych LabXpert™ została już wwycofana ze sprzedaży.

  W NASZEJ OFERCIE DOSTĘPNE MATERIAŁY DO DRUKARKI LABXPERT.

 • LABPAL.jpg

  Drukarka Brady LabPal

  Drukarka etykiet do celów laboratoryjnych LAB PAL™ nie jest już dostepna w sprzedaży, ale materiały eksploatacyjne do tego modelu są dostępne. 

 • Brady - Lockout - Tagout - Drukarka BBP11 (1).jpg

  Drukarka Brady BBP11

  Drukarka BBP11 została zastąpiona nowszym modelem BBP12.

  Materiały eksploatacyjne do modelu BBP11 - ciągle dostępne w bieżącej sprzedaży. 

   

   

 • Dodaj link do:
 • facebook.com
Facebook