Masz pytanie?

Drukarki etykieciarki stacjonarne

 • Brady drukarki etykieciarki termotransferowe
  Brady drukarki etykieciarki termotransferowe

Stacjonarne drukarki etykiet i etykieciarki Brady są idealnym rozwiązaniem dla zastosowań w przemyśle.

Dzięki technologii druku termotransferowego możliwe jest uzyskanie niezwykłej prędkości wydruku przy zachowaniu wysokiej jakości, powtarzalności i czytelności etykiet. Druk termotransferowy pozsotaje czytelny przez wiele lat.

Drukarki Brady - sklep

 • BBP12-etykieciarka-drukarka-etykiet.jpg

  Drukarka etykiet Brady BBP12

  Drukarka BBP12 marki Brady została wprowadzona na rynek w październiku 2015 roku zastępując poprzedni model BB11. Drukarka BBP12 łączy w sobie wysoką precyzję druku na poziomie 300 dpi z prędkością 100mm/s. Tym samym oferuje wysoką jakość drukarek przemysłowych w cenie drukarki biurkowej.

   

 • Etykieciarka BBP33 (Kopiowanie).jpg

  Drukarka etykiet BBP33

  Drukarka etykiet BBP33 to całkowicie bezproblemowa, łatwa w obsłudze drukarka podłączana do komputera, umożliwiająca drukowanie oznaczeń i etykiet o maksymalnej szerokości 101,6 mm. W zależności od potrzeb drukarkę można używać do drukowania ponad 600 rodzajów etykiet wykonanych z 40 różnych materiałów. Drukarka obsługuje pełną gamę materiałów etykiet bezpieczeństwa i użytkowych, jak również etykiety cięte do znakowania przewodów, produktów oraz próbek laboratoryjnych.

   

 • Drukarka Brady IP

  Drukarka etykieciarka Brady IP™

  Drukarka Brady IP™ jest elementem kompletnego systemu drukowania. Jest pierwszą przemysłową drukarką termo transferową, w której wykorzystano technologię Smart Cell do komunikowania się z materiałem, taśmą barwiącą i oprogramowaniem.

 • Drukarka Brady BP-PR Plus

  Drukarka Brady BP-PR Plus

  Drukarka serii BradyPrinter BP-PR PLUS to masywna drukarka przemysłowa, która jest idealnym rozwiązaniem dla potrzeb identyfikacji produktów i śledzenia aplikacji w przemyśle, przede wszystkim w: elektryce, elektrotechnice, telekomunikacji i środowisku laboratoryjnym. Również nadaje się do druku etykiet do oznakowania części elektronicznych, etykiet dla sieci przesyłania danych, oznakowań kabli i przewodów.

 • Drukarka BMP53

  Drukarka Brady BMP53

  Drukarka BMP53 to kompaktowa, wszechstronna, przenośna drukarka z wbudowaną technologią druku bezprzewodowego Bluetooth. Używając aplikacji Brady Mobile, można zaprojektować i wydrukować etykiety z drukarki przy użyciu telefonu Android. Szybkość druku: 25,4 mm/s - ponad 2 x szybciej niż poprzedni model drukarka IDXPERT.

   

  NOWOŚĆ JUŻ W SPRZEDAŻY!

 • BBP72_drukarka_brady_do_termokurczy.jpg

  Drukarka koszulek termokurczliwych Brady BBP72

  BP72 to typowo przemysłowa drukarka do dwustronnego zadruku koszulek termokurczliwych. Dzięki dwóm głowicom drukarka wykonuje nadruk na dwóch stronach koszulek jednocześnie. 

   

 • Drukarka MiniMark

  Drukarka etykieciarka Brady MiniMark™

  Drukarka MiniMark™ jest łatwa w użyciu, o wysokiej jakości druku i kompaktowych wymiarach. Przeznaczona jest do drukowania etykiet, symboli, piktogramów, oznaczeń rur, kodów kreskowych, etykiet adresowych, znaków bezpieczeństwa, itp. Wydruki są trwałe, przejrzyste i zrozumiałe.

 • Drukarka PowerMark

  Drukarka etykieciarka Brady PowerMark™

  PowerMark™ to urządzenie pozwalające na szybkie drukowanie znaków, etykiet i przywieszek przemysłowych o szerokości do 25 cm, z zastosowaniem 4 kolorów w jednym druku.

 • Drukarka TLS2200 stacjonarna

  Drukarka etykieciarka Brady TLS2200®

  Drukarka TLS2200® nie jest już dostępna w sprzedaży, ale w ciągłej sprzedazy oferujemy materiały eksploatacyjne do tego modelu drukarki. 

 • Drukarka BBP11 etykieciarka

  Drukarka BBP11 etykieciarka

  Drukarka BBP11 zostąła zastąpiona nowym modelem BBP12. W ciagłej sprzedaży są dostępne materiały eksploatacyjne do BBP11.

 • Brady BSP61.jpeg

  Drukarka Brady BSP61

   

  Korzystanie z urządzeń o wysokiej wydajności do etykietowania w procesie produkcji maksymalizuje wydajność poprzez czytelne, jasne i dokładne oznakowanie. Drukarka BSP61 daje możliwość w pełni automatycznego etykietowania w dowolnym miejscu wzdłuż linii produkcyjnej. Łączy w sobie głowicę do zadruku termotransferowego z automatycznym aplikatorem i została zaprojektowana tak, aby drukować i aplikować etykiety dokładnie w wyznaczonym miejscu. BSP61 łączy precyzję, wszechstronność i druk wysokiej jakości.

  BSP61 została opracowana do tworzenia oznaczeń części i produktów w branżach wymagających wysokiej jakości jak motoryzacja, elektronika, produkcja i laboratorium. Drukarka  ma kompaktowe rozmiary i oferuje oprogramowanie, które jest kompatybilne z systemami istniejącymi na liniach produkcyjnych.

   

   

 • Dodaj link do:
 • facebook.com
Facebook