Masz pytanie?

Oznaczenia GHS

  • GHS REACH oznaczenia wzory etykiet kart charakterystyki
    GHS REACH oznaczenia wzory etykiet kart charakterystyki

System oznaczeń GHS CLP od Brady Europe to najwyższej jakości drukarki termotransferowe do oznaczeń zgodnych z GHS oraz trwałe i odporne na substancje chemiczne etykiety.

System oznaczania pojemników substancji niebezpiecznych gwarantuje, że tworzenie nowych etykiet, kart charakterystyki, opisów pojemników jest trwały, intuicyjny w obsłudze i zgodny z przepisami.

Oznaczenia substancji niebezpiecznych

Oznaczenia w systemie GHS od Brady wykonywane są na sprawdzonych drukarkach termotransferowych z wykorzystaniem materiałów eksploatacyjnych przeznaczonych do przemysłu chemicznego. Nadruki przenoszonę są na etykiety z kalki drukującej za pomocą głowicy termicznej dzięki czemu nadruk wtapiany jest w podłoże.

Etykiety substancji chemicznych

Etykiety do Systemu GHS wykonane są materiałów odpornych na działanie większości substancji chemicznych jak winyl, poliester, poliolefin, nylon, kapton i inne. Wszystkie materiały są samoprzylepne z bardzo mocnym klejem co gwarantuje, że etykiety i inne oznaczenia będą trwałe i czytelne przez cały okres przechowywania substancji.

Etykiety wystepują także w wersji z wstępnym zadrukiem, gdzie dodatkowo można umieścić indywidualne informacje np. skład mikstury.

 

Oprogramowanie do tworzenia kart charakterystyki, etykiet i innych oznaczeń pozwala w intuicyjny sposób wykonać wszelkie potrzebne wydruki zgodne z wymogami GHS.

 

  • Drukarki do oznaczeń GHS CLP
  • Etykiety i oznaczenia GHS CLP
  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Facebook