Masz pytanie?

Drukarki oznaczeń

 • Drukarka BBP31

  Drukarka Brady BBP31

  Drukarka znaków i etykiet BBP31 jest łatwym w obsłudze i uniwersalnym urządzeniem drukującym znaki i etykiety do 4 cali szerokości. Wyposażona jest w duży ekran dotykowy z funkcją ‘przeciągnij i upuść’, przeznaczony do projektowania etykiet oraz intuicyjny ekran główny, pozwalający na tworzyć etykiety łatwo i szybko – w zaledwie dwóch krokach.

  Drukarka znaków i etykiet BBP31 potrafi drukować na różnych etykietach, taśmach, przywieszkach i wielu innych materiałach. Może pracować jako drukarka przenośna lub stacjonarna.

 • Drukarka Brady BBP11

  Drukarka Brady BBP11

  Drukarka BBP11 to mała i kompaktowa drukarka biurowa zapewniająca wysokiej jakości druk termotransferowy przy niewielkich kosztach. Urządzenie umożliwia sporządzenie tabliczek znamionowych i etykiet logistycznych, etykiet do oznakowania kabli i rozdzielnic, zwłaszcza do zastąpienia grawerowanych tabliczek EPREP, do znaków laboratoryjnych oraz do wielu aplikacji w przemyśle.

 • Drukarka BMP71

  Drukarka Brady BMP™71

  Drukarka BMP™71 jest uniwersalnym narzędziem, spełniającym wszystkie potrzeby pod względem drukowania. Umożliwia wydruk na ponad 30 różnych materiałach z dużą szybkością (38 mm/s) i rozdzielczością 300 dpi.

 • Drukarka Brady GLOBALMARK™ Monocolor

  Drukarka Brady GLOBALMARK™ Monocolor

  Drukarka GLOBALMARK™ Monocolor łączy w sobie technologię ekranu dotykowego, duży graficzny wyświetlacz oraz system operacyjny Windows®CE, co daje łatwość i szybkość obsługi. Z jej pomocą można drukować znaki bezpieczeństwa oraz znaki ostrzegawcze, tabliczki informacyjne i ostrzegawcze, etykiety, oznakowanie rurociągów itp.

  Drukarka drukuje w biało-czarnych kolorach.

 • Drukarka Brady GLOBALMARK Multicolor

  Drukarka Brady GLOBALMARK™ Multicolor

  Drukarka GLOBALMARK™ Multicolor łączy w sobie technologię ekranu dotykowego, duży graficzny wyświetlacz oraz system operacyjny Windows®CE, co daje łatwość i szybkość obsługi. Z jej pomocą można drukować znaki bezpieczeństwa oraz znaki ostrzegawcze, tabliczki informacyjne i ostrzegawcze, etykiety, oznakowanie rurociągów itp.

  Drukarka GLOBALMARK™ Multicolor daje możliwość wydruku w kolorze.

 • Drukarka Brady GLOBALMARK™ Color&Cut

  Drukarka Brady GLOBALMARK™ Color&Cut

  Drukarka GLOBALMARK™ Color&Cut łączy w sobie technologię ekranu dotykowego, duży graficzny wyświetlacz oraz system operacyjny Windows®CE, co daje łatwość i szybkość obsługi. Z jej pomocą można drukować znaki bezpieczeństwa oraz znaki ostrzegawcze, tabliczki informacyjne i ostrzegawcze, etykiety, oznakowanie rurociągów itp.

  Drukarka GLOBALMARK™ Color&Cut daje możliwość wydruku w kolorze. Ponadto posiada wbudowany system ‘die-cut’, pozwalający na docinanie drukowanej etykiety do pożądanych wymiarów.

 • Drukarka MiniMark

  Drukarka Brady MiniMark™

  Drukarka MiniMark™ jest łatwa w użyciu, o wysokiej jakości druku i kompaktowych wymiarach. Przeznaczona jest do drukowania etykiet, symboli, piktogramów, oznaczeń rur, kodów kreskowych, etykiet adresowych, znaków bezpieczeństwa, itp. Wydruki są trwałe, przejrzyste i zrozumiałe.

 • Oprogramowanie do drukarek

  MarkWare - oprogramowanie, które wraz z urządzeniami Brady jest stosowane do tworzenia oznakowania.

  LabelMark - program służący do przygotowania, tworzenie i druku oznaczeń Brady, opracowany specjalnie ze względu na potrzeby znaków przemysłowych.

   

  CodeSoft - program do projektowania i wydruku etykiet. Posiada możliwości generowania wielu rodzajów kodów kreskowych, a także kodów dwuwymiarowych.

  BradySoft - oprogramowanie specjalnie stworzone do identyfikacji produktów i aplikacji śledzenia partii produkcyjnych w różnych gałęziach przemysłu.

 • Dodaj link do:
 • facebook.com
Facebook