Masz pytanie?
Wizyt:
Dzisiaj: 22Wszystkich: 664706

Producent profili elastycznych, ochronnych

  • Profile ochronne, elastyczne
    Profile ochronne, elastyczne
  • Producent profili elastycznych - ochronnych
    Producent profili elastycznych - ochronnych

Spółka HTS jako producent profili ochronnych, odbojników, profili ostrzegawczych na licencji czołowego producenta europejskiego jest w stanie zaspokoić w znacznym stopniu zapotrzebowanie rynku polskiego. Jako producent profili planujemy w ciągu najbliższych 2 lat podwoić produkcję odbojników ochronnych, profili ostrzegawczych i profili ochronnych i zostać jedynym producentem odbojników, profili ostrzegawczych i ochronnych w Polsce.

 

Dzięki kooperacji zdobyliśmy unikalną technologię produkcji profili ostrzegawczych i mogliśmy uzyskać wyłączność jako jedyni wyłączne prawa do produkcji profili ostrzegawczych i ochronnych krawędzi w Polsce. Spółka HTS po restrukturyzacji w 2014 jest całkowicie rodzinną firmą, która z firmy typowo handlowej i usługowej rozpoczęła także działalność produkcyjną.

 

Będąc producentem profili ostrzegawczych, profili ochronnych i odbojników możemy oferować naszym partnerom handlowym najkorzystniejsze warunki w Polsce. Obecnie poszukujemy nowych dystrybutorów profili ostrzegawczych, ochronnych i odbojników w Polsce i Europie wschodniej.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Facebook