Masz pytanie?

Drukarka Brady BSP61

 

Korzystanie z urządzeń o wysokiej wydajności do etykietowania w procesie produkcji maksymalizuje wydajność poprzez czytelne, jasne i dokładne oznakowanie. Drukarka BSP61 daje możliwość w pełni automatycznego etykietowania w dowolnym miejscu wzdłuż linii produkcyjnej. Łączy w sobie głowicę do zadruku termotransferowego z automatycznym aplikatorem i została zaprojektowana tak, aby drukować i aplikować etykiety dokładnie w wyznaczonym miejscu. BSP61 łączy precyzję, wszechstronność i druk wysokiej jakości.

 

 

BSP61 została opracowana do tworzenia oznaczeń części i produktów w branżach wymagających wysokiej jakości jak motoryzacja, elektronika, produkcja i laboratorium. Drukarka  ma kompaktowe rozmiary i oferuje oprogramowanie, które jest kompatybilne z systemami istniejącymi na liniach produkcyjnych.

 

Materiał etykiety i materiał warstwy wierzchniej jest dokładnie dopasowany, aby stworzyć najbardziej trwały wydruk dla danej aplikacji. Wybrany klej przylega do powierzchni aplikacji przez cały okres życia produktu. Niezależnie od zastosowania, starannie opracowane kombinacje materiałowe wytrzymują prawie wszystkie chemikalia, które są używane w przemyśle, dzięki czemu etykiety z reguły nie wymagają laminatu. Materiały, z których powstają etykiety zostały przetestowane w  światowej klasy laboratoriach w celu uzyskania odporności na działanie substancji chemicznych, ścieranie, temperaturę i warunki atmosferyczne atmosferycznych, w tym promienie UV.

 

 

DANE TECHNICZNE:

 

Duży wyświetlacz graficzny - białe podświetlenie gwarantuje czytelność wyświetlacza. W zależności od pozycji montażu drukarki wyświetlacz może być obrócony o 90 stopni.

Uchwyt kalki drukującej - trzy częściowa dokręcana oś umożliwia szybką i łatwą wymianę kalki.

Solidna, metalowa obudowa odporna na wygięcia - wykonana z odlewanego ciśnieniowo aluminium. Wszystkie elementy są przymocowane do korpusu.

Wmontowany aplikator - przymocowany za pomocą zawiasów i może być łatwo zmieniany.

Automatyczne ustawianie - po zmianie rolki etykiet pozycja drukowania jest ustawiana automatycznie po zadruku kilku etykiet. Pozycja ta etykieta jest zachowywana, nawet jeśli urządzenie jest wyłączone.

System transportu etykiet -  rolki łożyskowe zapewniają bardzo dokładne drukowanie i precyzyjne podawanie etykiet.

Kierunek druku – BSP61 są dostępne z aplikatorami o lewo- i prawostronnej orientacji.

 

 

 

Galeria

Drukarka Brady BSP61

Drukarka Brady BSP61
  
  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Facebook