Masz pytanie?

Blokady zaworów

 • Blokada zaworu gazu i wody
  Blokada zaworu gazu i wody

Blokady zaworów do odcięcia dopływu mediów do lokalu umożliwiają w prosty sposób zamknięcie dopływu wody lub gazu odbiorcom zalegającym z płatnościami. Dostępne blokady pozwalają skutecznie odciąć dopływ wody bez demontażu zaworu.

Blokada zaworu gazu i wody

Dostępne są blokady umozliwiające odcięcie i zablokowanie różnych zaworów:

 • Odcięcia wody w lokalu

  Blokady zaworów kulowych

  Blokady zaworów kulowych umożliwiają szybkie odcięcie wody w rurociągu bez konieczności demontażu zaworu oraz pozwalają zastosować plombę na zamkniętym zaworze. Dodatkowym atutem takiego sposóbu odcinania dopływu wody, gazu jest mozliwość szybkiego usunięcia blokady i przywrócenie dopływu mediów do lokalu.

 • blokada kurka zaworu.jpg

  Blokady zaworów grzybkowych, kurków

  Blokady zaworów grzybkowych pozwalają w łatwy sposób odciąć wodę, gaz lub inne media w rurociągu bez konieczności demontażu zaworu oraz umożliwiają założenie plomby na zamkniętym zaworze. Zdjęcie blokady i przywrócenie dopływu mediów do lokalu nie musi być wykonywane przez specjalistę.

 • Blokada z raczka motylkowa.jpg

  Blokady zaworów z motylkiem

  Blokady zaworów kulowych z motylkiem umożliwiają szybkie odcięcie wody w rurociągu bez konieczności demontażu zaworu oraz pozwalają zastosować plombę na zamkniętym zaworze. Dodatkowym atutem takiego sposóbu odcinania dopływu wody, gazu jest mozliwość szybkiego usunięcia blokady i przywrócenie dopływu mediów do lokalu.

 • Dodaj link do:
 • facebook.com
Facebook