Masz pytanie?
Wizyt:
Dzisiaj: 6Wszystkich: 566023

Blokady przycisków pulpitów operatora

 • Blokada przycisku STOP awaryjny
  Blokada przycisku STOP awaryjny

Blokady przycisków pulpitów operatora, grzybów STOP awaryjny stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem maszyny podczas prowadzenia rutynowych prac związanych z obsługą maszyn i urządzeń.

Jest to bardzo często jedyna metoda zabezpieczenia maszyny przed uruchomieniem przez nieupoważnionego pracownika i może być stosowana w sytuacjach, kiedy nie można wyłączyć maszyny na obwodach zasilających.

Blokady te wykorzystywane sa także przy prowadzeniu bieżących czynności obsługowych przy maszynie, kiedy pracownik nie może pozbawić maszyny zasilania.

Blokady przycisków operatora i przycisków STOP awaryjny wystepują w róznych standardach i wariantach montażowych.

 • Lockout na grzyba bezpieczeństwa STOP CPS-101

  Lockout na przycisk STOP awaryjny

  Blokada na przyciski i przełączniki sterownicze PREMIUM o średnicy chroni przyciski STOP AWARYJNY oraz inne duże przyciski puliptów operatora przed przypadkowym naciśnięciem lub manipulacją osób nieupoważnionych. Przeznaczona jest do przycisków o średnicy otworu 22,5 mm oraz 30 mm.

 • Blokada kaset sterowniczych

  Blokada kaset sterowniczych i wtyków elektrycznych PRO

  Blokada kasety sterowniczej jest praktycznym, rozsuwanym narzędziem, które pasuje do wszystkich wiszących elementów sterujących o długości od 10 do 45 cm. Może służyć także do blokowania wtyków elektrycznych.

  KUP TUTAJ

 • Dodaj link do:
 • facebook.com
Facebook