Masz pytanie?

Kłódki bezpieczeństwa

Lekkie, kompaktowe, a zarazem bardzo trwałe kłódki dedykowane do Lockoutu. Kłódki w różnych rozmiarach, typach i systemach kluczy.

 • HTSP SPS-301.jpg

  Kłódki Safety Padlock bezpieczeństwa HTSP ze stalowym kabłąkiem

  Kłódki bezpieczeństwa HTSP ze stalowym kabłąkiem dedykowane do systemu Lockout (Safety Padlock). Kompaktowe i lekkie, a zarazem bardzo odporne. Kabłąk kłódki bezpieczeństwa wykonano ze stali - są idealne do blokad mechanicznych.

  Dostępne kolory: czerwony, niebieski, żółty, zielony, czarny

 • HTSP SPS-301[1].jpg

  Kłódki bezpieczeństwa Safety Padlock HTS z plastikowym kabłąkiem

  Kłódki bezpieczeństwa Safety Padlock HTS z plastikowym kabłąkiem dedykowane do Lockoutu. Kabłąk kłódki bezpieczeństwa wykonano z nieprzewodzącego nylonu - są idealne do blokad elektrycznych.

  Dostępne kolory: czerwony, niebieski

 • klodki-do-systemu-lockout-tagout-safety-padlock_(2).jpg

  Kłódki bezpieczeństwa I-safe ze stalowym kabłąkiem

  Kłódki Safety do systemu Lockout Tagout I-Safe SPI to podstawowe kłódki bezpieczeństwa, które są odporne na korozję, wysokie temperatury oraz promienie UV. Kabłąk kłódki bezpieczeństwa wykonano ze stali - są idealne do blokad mechanicznych.

  Dostępne kolory: czerwony, niebieski, żółty, zielony, czarny

 • SPI-301P-hts-polska-klodki-do-systemu-loto-w-pelni-nieprzewodzace.jpg

  Kłódki bezpieczeństwa I-safe z plastikowym kabłąkiem

  Kłódki Safety do systemu Lockout Tagout I-Safe SPI to podstawowe kłódki bezpieczeństwa, które są odporne na korozję, wysokie temperatury oraz promienie UV. Kabłąk kłódki bezpieczeństwa wykonano z nylonu - są idealne do blokad elektrycznych.

  Dostępne kolory: czerwony

  Na zamówienie: niebieski, żółty, zielony, czarny, pomarańczowy (w opakowaniach po 10 szt. jednego koloru)

 • klodki-do-systemu-lockout-tagout-safety-padlock_(2).jpg

  Kłódki bezpieczeństwa I-safe z kabłąkiem ze stali nierdzewnej

  Kłódki bezpieczeństwa SPI I-Safe z kabłąkiem ze stali nierdzewnej do sytemu Lockout Tagout, dedykowane do zastosowań w miejscach o trudnych warunkach, gdzie sprzęt narażony jest na korozję np. na zewnątrz, w środowisku chemicznym.

  Dostępne w opakowaniach po 10 szt. jednego koloru

  Dostępne kolory: czerwony, niebieski, żółty, zielony, czarny, pomarańczowy

   

 • klodka-spi-301LS-klodka-bezpieczenstwa-do-systemu-loto-z-wydluzonym-palakiem_(2).jpg

  Kłódki bezpieczeństwa I-safe z długim stalowym kabłąkiem

  Kłódki bezpieczeństwa SPI I-Safe z długim stalowym kabłąkiem 72 mm to kłódki do sytemu Lockout Tagout, dedykowane do zastosowań w miejscach, gdzie kłódki ze standardowym pałąkiem 38 mm nie mogą być zastosowane. Kabłąk kłódki bezpieczeństwa wykonano ze stali - są idealne do blokad mechanicznych.

  Dostępne w opakowaniach po 10 szt. jednego koloru.

  Dostępne kolory: czerwony, niebieski, żółty, zielony, czarny, pomarańczowy 

 • hts-polska-SPI-301-klodka-z-cienkim-nylonowym-palakiem_(2).jpg

  Kłódki bezpieczeństwa I-safe z cienkim nylonowym pałąkiem

  Kłódki do systemu Lockout Tagout I-Safe SPI z cienkim pałąkiem nylonowym to kłódki bezpieczeństwa, które są odporne na korozję, wysokie temperatury oraz promienie UV. Ten rodzaj kłódek dedykowany jest do zastosowań elektrycznych, w miejscach o ograniczonej przestrzeni i niewielkim otworze na kłódkę. Korpus kłódki jest węższy niż kłódek standardowych i wynosi 35 mm, a szekla ma 4,4 mm grubości.

  Dostępne w opakowaniach po 10 szt. jednego koloru.

  Dostępne kolory: czerwony, niebieski, żółty, zielony, czarny, pomarańczowy

 • klodka-bezpieczenstwa-loto-z-dlugim-palakiem_(2).jpg

  Kłódki bezpieczeństwa I-safe z długim nylonowym pałąkiem

  Kłódki Safety do systemu Lockout Tagout I-Safe SPI z długim pałąkiem to kłódki bezpieczeństwa, które są odporne na korozję, wysokie temperatury oraz promienie UV. Korpus kłódki z karbowanymi bokami o ergonomicznym kształcie. Kabłąk o wysokości 72 mm.

  Dostępne w opakowaniach po 10 szt. jednego koloru.

  Dostępne kolory: czerwony niebieski żółtyzielony, czarny,  pomarańczowy

 • Kłódki bezpieczeństwa PRO ze stalowym kabłąkiem

  Kłódki bezpieczeństwa PRO ze stalowym kabłąkiem

  Kłódki bezpieczeństwa PRO ze stalowym kabłąkiem do Systemu Lockout Tagout są kompaktowe i lekkie, a zarazem bardzo odporne. Dodatkowo posiadają system zabezpieczający przed porażeniem prądem. Każda kłódka posiada niepowtarzalny klucz.

  Dostępne w 10 kolorach.

 • Mini kłódka bezpieczeństwa PRO

  Mini kłódki bezpieczeństwa PRO

  Mini kłódki bezpieczeństwa PRO to najmniejsze kłódki dedykowane do Lockoutu. Są kompaktowe i bardzo lekkie – 65g. Kłódki są zwykle dostarczane z niepowtarzalnymi kluczami, ale dostępne są także z kluczami jednakowymi oraz w systemie Master.

 • Kłódka bezpieczeństwa PRO z plastikowym kabłąkiem

  Kłódki bezpieczeństwa PRO z plastikowym kabłąkiem

  Kłódki bezpieczeństwa PRO z plastikowym kabłąkiem do Systemu Lockout Tagout są kompaktowe i lekkie, a zarazem bardzo odporne. Dodatkowo chronią przed porażeniem prądem.

 • Klodka bezpieczenstwa PRO duzy korpus i stalowy kablak.jpg

  Kłódka bezpieczeństwa PRO z powiększonym korpusem

  Kłódki bezpieczeństwa PRO z powiększonym korpusem służyć może jednocześnie jako Tagout. Umożliwia umieszczenie na kłódce większej ilości informacji lub np. zdjęcia pracownika.

 • Klodka bezpieczenstwa zabezpieczona LOTO (Kopiowanie).jpg

  Kłódka bezpieczeństwa PRO zabezpieczona ze stalowym kabłąkiem

  Kłódki bezpieczeństwa PRO zabezpieczone ze stalowym kabłąkiem dedykowane są do trudnego środowiska przemysłowego o zwiększonym zapyleniu, np. cementownie.

 • Kłódki bezpieczeństwa PREMIUM -Xenoy

  Kłódki bezpieczeństwa PREMIUM - Xenoy ze stalowym kabłąkiem

  Kompaktowe i lekkie kłódki bezpieczeństwa  PREMIUM – Xenoy ze stalowym kabłąkiem do systemu Lockout Tagout zostały zaprojektowane specjalnie do blokad zabezpieczających. Są solidne, trwałe i dostosowane do normy OSHA 1910.147. Kabłąki kłódek pokryte są metalem, który dobrze sprawdza się w warunkach korozyjnych.

 • Kłódka bezpieczeństwa PREMIUM

  Kłódka bezpieczeństwa PREMIUM – Xenoy z plastikowym kabłąkiem

  Kompaktowe i lekkie kłódki bezpieczeństwa  PREMIUM - Xenoy z plastikowym kabłąkiem do systemu Lockout Tagout zostały zaprojektowane specjalnie do blokad zabezpieczających. Są solidne, trwałe i dostosowane do normy OSHA 1910.147.

   

   

   

 • Mini kłódki bezpieczeństwa

  Mini kłódki bezpieczeństwa mPREMIUM – Zenex ze stalowym kabłąkiem

  Kompaktowe i lekkie mini kłódki bezpieczeństwa  mPREMIUM - Zenex ze stalowym kabłąkiem zostały zaprojektowane specjalnie do blokad zabezpieczających. Podstawowym atutem kłódek są niewielkie rozmiary i waga oraz bardzo cienki kabłąk – zalewie 5 mm, dzięki czemu doskonale nadają się do małych blokad systemu Lockout, np. blokad elektrycznych.

 • Mini kłódki bezpieczeństwa mPREMIUM

  Mini kłódki bezpieczeństwa mPREMIUM - Zenex z plastikowym kabłąkiem

  Kompaktowe i lekkie mini kłódki bezpieczeństwa  mPREMIUM - Zenex z plastikowym kabłąkiem zostały zaprojektowane specjalnie do blokad zabezpieczających. Są solidne, trwałe i dostosowane do normy OSHA 1910.147.

 • Kłódki bezpieczeństwa STANDARD

  Kłódki bezpieczeństwa STANDARD

  Kłódki bezpieczeństwa STANDARD do Systemu Lockout Tagout doskonale sprawdzają się w ciężkich warunkach przemysłowych. Dzięki kabłąkowi o dużym prześwicie i średnicy zaledwie 5 mm, kłódka pasuje do wszystkich typów blokad Lockout.

 • Izolowane kłódki bezpieczeństwa

  Izolowane kłódki bezpieczeństwa

  Korpusy kłódek do Lockout Tagout wykonane są z twardego mosiądzu, a kabłąki kłódek ze stali hartowanej lub nierdzewnej. Całość osłonięta jest plastikiem. Korpus i kabłąk są izolowane, aby zapobiec porażeniu prądem.

 • Brady-klodka-z-szekla-linka-146120.jpg

  Kompaktowa kłódka bezpieczeństwa z szeklą linkową 200 mm

  Bezpieczna kłódka kompaktowa z linką o niewielkiej średnicy - zaledwie 4,7 mm - umożliwia stosowanie na elementach z niewielkim otworem. Zapewnia skuteczną blokadę różnych źródeł energii.

  Dostępne w 10 kolorach.

 • 146124-brady-klodka-loto-kompaktowa-z-szekla-linkowa-zolta.jpg

  Kompaktowa kłódka bezpieczeństwa z szeklą linkową 400 mm

  Bezpieczna kłódka kompaktowa z linką o niewielkiej średnicy - zaledwie 4,7 mm - umożliwia stosowanie na elementach z niewielkim otworem. Zapewnia skuteczną blokadę różnych źródeł energii.

  Dostępne w 10 kolorach.

 • Dodaj link do:
 • facebook.com
Facebook